Malý obrázek

Na Instagramu jsem už prezentovala maličký obrázek, takové poslední prázdninové tvoření.

Měla jsem potřebu se nějak realizovat v krátkém čase, více ho nebylo, a také jsem chtěla prubnout obrázek malovaný štětcem. No a protože nejsem malíř, jsou to jen tahy štětcem – abstraktno, žádné realistické objekty. Tentokrát jsem místy použila pastu a stěrku pro 3D efekt. To není na fotkách moc vidět. A ťupknout houbičkou jsem si neodpustila:-).

Hortenzie mě i nadále udivuje, jak dlouho už vypadá tak krásně, jsou to týdny.

 

 

Mějte se prima, užijte si víkend. My si na jeho samém začátku dali pohotovost a jedno píchnuté ucho. Myslela jsem, že ve škole Honzík vydrží déle. Vím, může být hůř:-).

10 Comments

 1. Martina Puchingerová

  Marcelko, s těmi dětičkami je stále něco. To, že jsme my prodělaly, tedy naše Barunka v červnu spálovou angínu, to už je za námi. Stále jsem se obávala, že 22.8. máme odlet na dovču a jí se to vrátí. NAštěstí nic, ale tam jí jedno ráno postihl průjem jak blázen, večer bolelo ucho. Ráno se probudila nic, ale alergie na krém z Avonu na 50SPF pro děti, citlivá plet a další ráno ošklivý kašel. Vše jsme tak zvládli a dovču si užili, ale z Prahy jsme jeli rovnou do Klatov na pohotovost, protože předposlední den jsem dostala zánět zvukovodu(v životě jsem neměla zánět středního ucha), bolest strašná a bolest do středy, než zabraly kapky ATB, malá to chytla 2 dny po mě. Takže přílet byl šílený a syn průjem jak blázen. Vždycky může být hůř. Moc držím palečky,at je to dobré a můžete si užívat krásný podzim. Mějte se prima.

  • M.

   Marti,moc dekuji, dnes uz je dobře, nastesti. Co jste si ale vytrpeli vy, tak to je tedy obr naloz. Tyto destinace bohužel nesou rizika střevních potizi, vam se to bohužel nevyslo:-(. Kasel mozna z klimatizace v letadle, ne? A jeskte k tomu alergie a zanet ucha. No preju, at uz je jen lepe!!!Hezky podzim. M.

 2. Helena

  Marcelko, obrázek je moc krásný, stejně jako celé zátiší!
  Honzíka hladím na dálku, ucho umí bolet neskutečně… Věřím, že už je líp!
  Hezký večer, Helena

 3. Obrázek se ti povedl. Ty na tohle máš oko, nápad i zručnost. Trochu závidím – mne tohle výtvarničení moc nejde.
  Hezký zbytek víkendu a Honzík až je OK

  • M.

   Stano, moc dekuji, ono to se mnou po vytvarne strance není nijak valne, tohle není az tak nic složitého;-). M.

 4. Veronika P.

  Marci, krásné zas a znovu ;-), obrázek mě zaujal právě už na instagramu, máš je čím dál hezčí, tenhle se mi snad líbí zatím úplně nejvíc ze všech ;-). Přeji, ať se vám už případné další neduhy obloukem vyhnou!…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )