Malované ořechy

Zdravím po týdnu, letí to (vím, klišé), už máme doma maroda/y (Baru a rýma) a nějaká střevní viróza koček. To je vůbec paráda. Miky je naštěstí šikovný a vždycky stíhá na kočkolit, já ale nestíhám dobíhat za starší Minnie, kterou po ránu naháníme, abychom jí dali antibiotika. Ví, že po ní jdu, bojuje, škrábe, najít vhodnou aplikační polohu se mi najít zatím nepodařilo. No hlavně že to snad zabere:-).

A teď zpět k oříškům. V týdnu jsem si šla vyzvednout balík a po cestě mi do oka padly ořechy a taky jeden kaštan:-). Skutečně pod tím obřím stromem ležel jen jeden, asi je ještě brzo. Vše jsem si donesla domů. Již nějakou dobu jsem měla v plánu pomalovat kaštany bílým fixem, tak proč neudělat změnu a nevyzkoušet pomalovat ořechy. Taková oddechovka to byla, skvělé na vyčištění hlavy, včetně procházky pro ně. Určitě by se tím mohly zabavit i děti. Taková “blbost”, ale tak příjemné mi to bylo a moc bavilo.

Vzorů je nespočet, velmi snadno si můžete udělat svůj originál.

Asistent nemohl chybět, pochopitelně.

Třeba se také půjdete o víkendu projít a budete mít chuť si pár ořechů/kaštanů pomalovat po svém:-).

Víkend si užijte.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko, tvé ořechy se mi moc líbí! Ořechy jsem zavalená, ale jsou tak mokré, že u některých mám pochybnosti o tom, že je usuším…
  Moc zdravím tebe a tvůj lazaret a doufám, že do nového týdne vykročíte všichni zdraví!
  Helena

  • M.

   Helenko, dekuji, uz jsem jeho soucasti:-) (lazaretu), orechy urcite drive ci pozdeji vyschnou! M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )