Louka a zahrada

Je to rok, co jsme zakládali louku, takový menší kousek zahrady jsme oseli luční směsí. Ukážu vám, jak vypadá právě teď. Daří se v ní zejména pampeliškám /děti baví foukat deštníky odrostlých rostlin všude kolem, takže se bojím, že bude a vlastně už i hodně je tam, kde by nemusela:-)/, jeteli, pár bodlákům a travinám, ač mělo jít z velké části o semínka rostlin do červena. No uvidíme, mnoho dalšího ještě pokvete. Každopádně vypadá jinak než vloni, tak to ale bývá.

a Micce se v ní hodně líbí:-)
i Baru už má osázený svůj “truhlík”
na pódiu modro, ale nejen modro
máme tam nově i magnolii
i tulipánů letos vykukuje víc než vloni

Tak to byl rychlý skok na zahradu.

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda máte nadále problémy s vložením komentáře. Jak jsem se dočetla u Dáši na blogu Cestou necestou, nedařilo se jí komentář vložit, i jiní měli problémy. Blog se pravidelně aktualizuje, je možné že problém vznikl nějakou úpravou, ale ta šla mimo mě. Koukali jsme na to, něco změnili, nějaký komentář od té doby přibyl, ale nevím, zda to funguje všem. Kdybyste případně našli čas dát mi vědět sem, na IG nebo na info@nordicpassion.cz, byla bych moc vděčná. Nejvíce by mi asi pomohlo zjištění, že jste problém v minulých dnech měli, ale teď už je vše ok, to by znamenalo, že je snad komplikace zažehnána. Ještě jednou děkuji.

Hezké dny.

10 Comments

 1. Marcelko, moc krásné fotky ze zahrady. Jinak taky mi nešlo vložit komentář k těm krásným mýdlům, co vypadají jako živé květy, ale další den už mi to šlo k jiným příspěvkům.

  • M.

   Hani, dekuji moc, i za zkusenost s komentari, snad to byl jen nejaky kratkodoby vypadek. A ja koukala k tobe, obdivovala lucni kviti i navstevu Prahy:-). Mam to kousek, ale podobne bych to mela s Ostravou, Brnem, Olomouci atd.:-). Dekuji za navstevu. M.

   • To mě moc těší, pro nás je Praha opravdu jako dovolená:-) jen mě mrzí, že všechny další výpravy nám překazila pandemie, ale my Valaši jsme optimisté a věříme, že brzy bude vše jako dřív a budem zas objevovat další zákoutí našeho krásného hlavního města. Měj krásné dny:-)

 2. Helena Davidová

  Krásné fotky, Marcelko! Kouzelná zahrada!
  Komentáře z telefonu jdou, z počítače stále neee.
  Měj hezký den, Helena

  • M.

   Helenko, dekuji moc za reakci. Stale netusime, kde je zakopany pes:-(. My to mame presne obracene, z pc si komentar vlozim, z telefonu ne. M.

 3. My na chalupě oseli zahradu travní směsí Sport, která by měla být extra trvanilivá. Zatím máme spoustu kominíčků, takových těch fialových “hluchavek” a kokošky pastuší tobolky. A pár drnů ostřice :)-

  Já mám pocit, že jsem teď žádné problémy neměla. Jinak nevím, jestli po nějaké aktualizaci nemůže být problém v tom, jaký prohlížeč čtenár používá. Mně na jiné blogu z IE nefungovaly některé funkce, z PC, kde používám Firefox to šlo normálně, stejně tak přes Edge.

  • M.

   Ano, nekdy ty travniky prekvapi:-).
   Jinak dekuji, z Firefoxu prave by to jit melo, ale nekdo zmeny zaznamenal a nejde mu to, porad nevime, cim to je. Pekny dne. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )