Letošní první…

…tulipány. Mám to takhle každý rok. Chvíli po Vánocích kupuji první kytici a pak až do té doby, než začnu trhat kytky na naší zahradě.

Zatím nejde vůbec o přivolávání jara, možná podvědomě, vědomě nikoliv. Domnívám se, že není všem zimním dnům konec. Jen ten jemný tón tulipánů mě zaujal a já si udělala radost.

Věnec stále vypadá svěže:

 

 

 

Užíváme poklidného víkendu. Napjatě vyčkáváme výsledků voleb. Pořád si nejsem jistá…

Pěknou sobotu.

22 Comments

 1. Vidíš, když jsme dneska byli na nákupu, tak jsem si říkala, že si nějakou kytku koupím (vyhlécnuté jsem měla tři hyacinty v kyblíčku), ale nechtěla jsem ji dávat do vozíku na začátku nákupu a pak už jsem zapomněla. Takže nemám nic 🙁
  Ad volby – v této chvíli už si bohužel skoro jistá jsem 🙁
  Hezký zbytek víkendu

 2. Anonymous

  Marcelko, koupila jsem si včera úplně stejné. Mám květiny v interiéru moc ráda. Pa M.

 3. Marcel, jsou nádherné. Také jsem si je už chtěla koupit, ale zrovna neměli žádný výběr. Tak příště. Už se na ně moc těším.
  Přeji krásnou sobotu.

 4. Martina Puchingerová

  Dnes jsem šla do města volit a chtěla jsem si koupit kytičku do vázy. Nic mě nenadchlo. Tulipány mírně odkvetlé, jediné chryzantémy měli, ale ty máme dost často. Amarylis neměli, takže nemám nakonec nic. Jen ten modřín mi dělá radost a mám ho poprvé a je velmi velmi fotogenický. Jinak Vaše fotky jsou překrásné. Mají v sobě nějaké kouzlo a jak jsou čisté. Krása” Kochám se.

  • M.

   Marti, i modrin nadela parady, souhlasim. Take ho mam doma celou zimu. Priste budete mit urcite stesti na ty prave kvety. M.

 5. Anonymous

  Zdravim :), taky jsem v týdnu neodolala a vzala jsem úplně stejný odstín. Nj,volby,tak už víme,jak to dopadlo.
  Pohodovoz nedeli,Kája.

  • M.

   Tahle barvička je lakava, ale i ty ostatní. Volby….nezbyva, nez to akceptovat. Bohuzel. Pekny tyden. M.

 6. Já jsem tulipánům ještě odolala, možná i proto, že jsem se do obchodu pořádně nedostala 🙂 Přesně moje barva Marci, uvidím, kdy je donesu domů 😉 Hezkou neděli D.

 7. Helena

  Tak já už měla dvoje :o) Většinou neodolám, dokonce i v době kdy jsou na zahradě, nemám to srdce je stříhat…
  Hezký večer, Marcelko! Helena

  • M.

   Chapu, Helenko, ja sice do vazy tulipány ze zahrady striham, ale velmi zřídka:-), i tam je rada vidim. Pekny den. M.

 8. Marcelka, tá nádherná úvodná fotka mi úplne vyrazila dych. A potom aj tie ostatné…Opäť zvedavá otázka: Kde si sa naučila tak profesionálne fotiť? Prajem pekný začiatok pracovného týždňa.

  • M.

   Moni, to je mile a moc dekuji. Ucim se fotit porad, chyb je tam mnoho, ale me to bavi. Ucim se metodou pokusu a omylu, fotim neustale, třeba 20 tisíc fotek za rok:-), opravdu moc. Taky mam kamarádku, která foti a ta mi dala zakladni info o nastaveni elementárních parametru fotaku. Asi tak. Pekny vecer. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )