Kytička z procházky

Dnes jsem se vydala pěšky k lékaři. Cesta tam vede tou nejhezčí stezkou u nás ve vsi. Po cestě zpět jsem si natrhala luční kytičku. Je třeba si to dělat pěkné.

Pustila jsem se do předělávání synova pokoje. Současný je původní, dětský, vznikl před devíti lety, je čas ho upravit pro téměř jedenáctiletého kluka. Tu myšlenku jsem v hlavě nosila už několik měsíců, minulý týden jsem zasedla k PC a začala hledat, plánovat… O víkendu jsme nakoupili první nábytek, určitou vizi mám, tak jsem se pustila do přetírání dvířek současných skříní. Většina věcí bude nová, ale skříně a stůl zatím ponecháme. Přiznám se, že ta tvořivá fáze mě moc baví, ale teď zároveň je i fáze třídění a to je jiná… Oblečení už v podstatě mám, hračky nechávám na konec příprav před výmalbou, tak MOC se mi do toho nechce:-). Trošku nás “brzdí” koťátka, která tam mají své útočiště a my je nechceme zatím vyhnat. Tapeta také dorazí za 3 – 5 týdnů, prostě příští týden to asi nebude, ale jsem ráda, že se věci daly do pohybu.

A jak trávíte léto vy?:-)

4 Comments

  1. Marcelko, krásná luční kytička a moc se těším na reportáž z předělávky pokoje. Já se zítra chystám na rybízovou marmeládu, jelikož jsme se včera v noci vrátili z Chorvatska a dnes jsem jen celý den vybalovala a prala. Ale stihla jsem dnes na zahrádce povyplévat týdenní plevel:-) takže se zas těším na prázdniny tady, co zas s dětmi podniknem. Určitě bude nějaký den pod stanem na chatě a dobrodružství bez elektřiny a vody:-D

    • M.

      juuu, vy se mate, my kvuli kotatkum nikam, tak alespon trochu prace, ty jsi tedy taky pekne pracovita hospodynka:-), at se hezky dari, M.

  2. Marcelko, hezká kytka. Mám vyfocenou podobnou z chalupy (mohla by se jmenovat “než manžel poseká zahradu”), ale nějak jsem ji na blog nestihla dát. Možná skončí v červencové “kostce”, možná ji ještě dám do samostatného článku…

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )