Kus dřeva

To jsem takhle šla doplnit zásoby dřeva do krbu a nosila ho k domu a v tu chvíli mi padl do oka kousek, který byl atypický tvarem, takový skoro rovný jako prkénko.

Už ho mám v obýváku jako dekoraci a těším se, že z něj možná udělám i adventní svícen. Ty dřevěné a přírodní věci jsou stejně nej.

 

 

 

 

 

Také jsem pohnula nástěnkou z bambusu a dala jí na lavičku. Obraz naopak na místo nástěnky. To je tak, když je člověk doma a vymýšlí a vymýšlí:-). Barča marodila a my trávily celé dny doma.

 

 

Pěkný den, u nás tedy doooost fučavý.

18 Comments

 1. Marcelko, to je nádherný úlovek z domácích zásob. …a to je tak, když se člověk umí kolem sebe dívat 🙂 Hezky naaranžováno. Měj se moc krásně, Ivana.

 2. Monika

  Najjednoduchšie veci sú vždy tie najkrajšie, je to stará pravda, ktorú potvrdzuje aj tvoj kúsok dreva, z ktorého si vykúzlila nádhernú dekoráciu. Už sa teším na adventný svietnik, ktorý z neho možno vytvoríš. Myslím, že bude naprosto dokonalý.

 3. To znám, když jsme celé dny doma, pořád bych něco předělávala. Už jsem si to i zakázala, ale je to marný, je to marný. Kus dřeva je parádní kousek, škoda ho dát do kamen. Jako adventní svícen bude parádní 😉 Krásné dny Marci, D.

  • M.

   Dekuji, Dani, když ono me to bavi presouvat a menit:-), coz jiste chapes:-). Hezky den. M.

 4. Helena

  No já už ten adventní svícen úplně vidím :o) Ale hezky je u vás už teď. Taky z lesa často něco nosím, jen Aaronek si myslí, že to je pro něj :o)
  Marcelko, měj hezký den. Helena

  • M.

   Helenko,dekuji, nam jednou donesl babiccin pejsek z vinic kmen stare vinice a mne ted visi v dome, třeba Aaronek take donese poklad:-). Hezky vecer. M.

 5. Ooo, jaký to poklad.
  Úplně tam vidím 4 svíčky, smrkové větvičky a pár šišek natřených třeba zlatou, ta je u vás krásná. A hotovo dvacet.
  Krásná atmosféra je u vás doma 🙂

  • M.

   Dekuji, ano, to je jedna varianta,a le ja planuji trochu něco jiného:-), i když uvidim:-). Hezky den. M.

 6. Veronika P.

  To je dekorace podle mého gusta, opravdu moc hezké všechno dohromady, harmonie… Taky bych si přála najít takový kus dřeva ;-)…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )