Kuličky z peří

Zdravím vás po nějakém čase.

Mám pocit, že nestíhám. Ne, nestěžuji si, naopak, ale čím víc se toho děje kolem mě, tím méně se toho teď děje tady na blogu a na internetu vůbec. Nestíhám navštěvovat vaše blogy, komentovat. Ale ono to určitě zase přijde:-).

Například až dnes jsem stihla vyházet letničky a rajčata. Zato jsem minulý víkend pobyla na Moravě ve sklípku s kolegyněmi. Bylo to skvělé odreagování. Dokázala jsem si, že už mi není dvacet:-), a taky že dva dny nepřítomnosti pak v domácnosti doháním ještě mnoho dnů poté. Ale chytly jsme báječné počasí, výletily, nakoupily víno a sirupy. O těch bych se tu ještě chtěla zmínit.

Do toho čtvrtletí, takže třídní schůzky, velké testy, hodně opravování, ale i příjemné věci jako třeba tvoření. Dnes pár kuliček z peří.

Vše, co potřebujete, vidíte na fotce. Kuličky natřete lepidlem, polepíte peříčky, ale pozor, je to dost patlavé, doporučuji odkládat např. na mini skleničku, aby se vám ozdoby nepřilepily tam, kam nechcete. Z drátku uděláte háček a po zaschnutí můžete zdobit interiér.

 

 

Zatím visí nad jídelním stolem. Je ale dost možné, že se to změní.

 

 

Brzy vám ukážu, jak jsme tvořily i s dětmi.

Hezký večer.

 

16 Comments

 1. Marcelko, nejsi sama, kdo nestíhá. Teda pracovně i doma toho stíhám hodně, ale času na blog už je méně. Ale také věřím, že se to časem srovná. Kuličky jsou nádherné, jenom nemám ta peříčka. Tak až nějaká nasbírám, vyzkouším. .o)
  Přeji krásné dny.D.

 2. Veronika P.

  Moc hezké, peřička zkrátka nikdy nezklamou… Hodily by se pak i na stromeček… Měj se krásně, Marci.
  V.

 3. Tak do tohohle se určitě nepustím. Už se vidím, jak jsem peřím olepená já a nádevkem přilepená ke stolu :-D. Já na tyhle mimravé práce nejsem. Máš můj obdiv.
  Já nestíhám taky – hlavně v práci. Domácnost zatím tiše přehlížím (ale bojím se, že mne to dožene). Aspoň, že jsem si orazili na prodlouženém víkendu v Třebíči.
  Hezkou neděli.

 4. Ivana

  Marci, hezká a milá dekorace. S tím nestíháním to mám úplně stejně. Taky mě teď “trápily” stejné povinnosti jako tebe, doma taky doháním, co nestíhám. Jen ty vinné sklípky jsem nenavštívila 🙁 🙂 Na zahradu ještě musím vyrazit a dodělat poslední nutnosti. Marcelko, měj se krásně, Ivana.

 5. Marci, taky nestíhám blogovat, už jsem to taky psala 🙁 Tahle dekorace je krásná, ale pro mě moc patlací :-)) Krásné dny D.

 6. Helena

  Marcelko, kouličky jsou jako ze zimní pohádky, nádhera a něžnost sama!
  A čas – to je věčná píseň… Je dobře, že si měla příjemný víkend, i když se pak všechno dohání…
  Měj pohodovou neděli, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )