Krásnou neděli!

Máme za sebou odpočinkový víkend, děti byly u babičky a dědy, abychom se my dospěláci doléčili, manžel už je na cestě pro ně. Zítra jdou po 14 dnech do školy a školky. Začne nám režim. Já ale zůstávám doma až do čtvrtka. Nemám vlastně žádné plány na ta volná dopoledne, ale strašně moc se těším ven.

Doma je nezvyklý klid. Za chvíli se dům zaplní a já se těším, i když je mi jasné, že po chvíli dům bude plný a hlučný až moc:-).

Proč vždycky chceme to, co nemáme?! 🙂

V pátek jsem koupila další rostlinky, jarní, a já se na to jaro už moc těším.

 

 

 

Mějte fajn den.

12 Comments

 1. Marci, my máme taky odpočinkový víkend, díky manželově nemoci. Čeká mě jen cesta do lékárny, abych doplnila zásoby léků a trocha vaření. Hezkou neděli, K.

 2. Marcel, krásné dekorace. Na první fotce vlevo je rychlený tulipán, nebo co to je? Vypadá to moc hezky.
  A zítra ať vše v pohodě zvládnete. :o)
  Příjemnou neděli přeji. D.

  • M.

   Daso, dekuji, nevim, zda je to rychleny tulipan, nejaky tulipanek to je:-). Pekny den. M.

 3. Taky už konečně mám jarní dekoraci – aspoň narcisky. A líbí se mi dekor misky a talířku, do kterých jsi naaranžovala tulipánek a hyacint.
  Hezký nastávající týden a užij si ta volná dopoledne 🙂

 4. Taky už jsem nějaké květinky koupila a ještě se chystám na další. Ten mini tulipánek je kráásný. Hezký večer Marci, D.

 5. Marcelka, to je priam Hamletovská otázka, prečo vždy chceme to čo práve nemáme :-). Kým boli deti malé, snívala som o tom aké to bude, keď už budú veľké a samostatné a my s manželom sa konečne budeme môcť naplno venovať svojim záľubám. Teraz to máme, aj si to náležite užívame, ale občas by som ten čas vrátila aspoň na pár dní naspäť a opäť mala doma malých nezbedníkov, ktorí mi nedajú ani na minútu vydýchnuť.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )