Koťátka

Nastal čas vám ukázat fotky našich koťátek. Jsou jim necelé 4 týdny. Když si vzpomenu, že ta naše Micka k nám přišla právě na čtyřech týdnech, uvědomuji si, jak malinkatá byla. A my si tehdy mysleli, že bude venkovní a hned ji nechávali venku. Teď už je vše jinak a mé tehdejší záměry se mi s odstupem času zdají absurdní.

Koťátka se narodila 4. 7. Byla zprvu čtyři, ale dvě nám zemřela. Teď se radujeme ze světlé kočičky a celomourovatého kluka. Jsou to čilouši:-), často spolu bojují a začínají objevovat svět. Kocháme se pohledem na ně.

Na poslední fotce jsou ještě v pokoji Honzíka, kde jim Micka našla útočiště hned na začátku. Standardně byly za křeslem. To jsme ale přesunuli k nám do ložnice, stejně tak kočičky, abychom mohli pokračovat na proměně synova pokoje z dětského na už pro trochu většího kluka:-). Je to makačka. Přiznávám, nejde to tak snadno jako před deseti lety. No hlavně že to jde:-).

Mějte pěkné dny.

6 Comments

 1. Jééé, koťátka jsou nádherná:-) miluju čičiny, máme doma dva kocoury a když vidím někde kotě, tak bych ho hned chtěla domů. Moc se těším na fotky z proměny synova pokoje.

  • M.

   Hani, rozumim, kotatka jsou proste rozkosna. Na fotky si budeme muset jeste pockat:-), ale jednou urcite. M.

 2. Hned bych si je “poňuhala” :), jsou fakt roztomilá. Tak ať koťátka pěkně rostou a práce na proměně synova pokoje jdou od ruky

 3. Helena Davidová

  Jak jsem mohla tak roztomilý příspěvek přehlédnout…
  Děkuji za tu podívanou. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )