Komoda

Díky proměně Honzíkova pokoje jsem po nějaké době procházela mnohé obchody, kamenné i internetové. Hodně jsme toho pořídili v XXX Lutz, kde jsem dříve byla asi tak 2x v životě. Zaujalo nás tam množství masivního nábytku.

V jedné fázi jsem do pokojíčku hledala dřevěnou komodu, masivní, no a když už i postel byla z Lutzu, pátrala jsem hlavně tam, aby k sobě ladily. Našla jsem komodu níže, ale neskončila v pokoji u Honzíka, nýbrž u nás v jídelně. My jsme ji prostě M U S E L I mít. Shodli jsme se s manželem. Je to jilmové dřevo s nádhernou texturou, jenže nemá ty pohodlné a vymakané pojezdy, jsou to prostě “jen” šuplíky bez pojezdů, jako to bývalo kdysi dávno. Šuplíky by ani nebyly velikostně vhodné pro Honzíkovo oblečení, další důvod mu najít jinou variantu. Tu už jste viděli v minulém příspěvku: červéne komody se šuplíky, kovové.

…tohle pro mě není vada, naopak:-)…

Pohled na ni mě neskutečně těší. Pozoruji již dlouhodobě, že se mi do interiéru vkrádá více a více masivu, více a více pravého dřeva i jeho barvy, bílá trochu ustupuje. Není to plán, prostě to samo přichází…

Hezké dny.

8 Comments

  1. Moc pěkný výběr, taky mě dříve uhranula bílá, ale časem se k nám vrací masiv a přesně jak píšeš, že ten suk či díra není vada, tak to mám úplně stejně. Náš jídelní stůl, čím je opotřebovanější, tím je pro mě hezčí:-) krásné dny přeju.

  2. Helena Davidová

    Je opravdu nádherná, Marcelko, v tomhle obchodě bych ji fakt nehledala…
    Měj krásný den, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )