…se den povede, svítí sluníčko
…když nemusíte do práce vy ani váš partner
…když přijede návštěva s dětmi, které zabaví ty vaše
…když máte chuť i čas natrhat si do vázy čerstvou kytku
…když doma najdete nějaké dobré mlsání
…když si dáte kafe nebo třeba osvěžující pití v klidu a pohodě bez řešení hádek a karambolů dětí
…když je vám prostě báječně a vy si tu chvíli můžete vychutnat plnými doušky, nerušeně, dlouze….
prostě když se to všechno tak nějak pěkně sejde a vyjde to, život má tu správnou “chuť”, pak se MUSÍTE zastavit a užít si to plnými doušky. Jsou to dny vzácné, o to víc si jich vážím a snažím si je užít po svém. Přeji vám, áť takových máte co nejvíce!
Mějte se krásně…..krásně po svém:-).
![]()






Krasne pohodove fotky. Ta levandule v prepravce ve sklenickach nema chybu.
Moc diky a preju krasny den. M.
Když… je u vás tak hezky 🙂
Dekujiiiiiii, Marti:-)
Z fotek dýchá skvělá pohoda, to muselo být super. Tak ať je takových dnů co nejvíce! D.
Dekuji, dnes to taky vypada slibne:-), pekne dny i vam:-), M.
Tak si užívej(te)! Máš ty fotky moc pěkné, takové opravdé. Já totiž některým fotkám nevěřím 🙂 Ale Tvým jo. Tak krásné léto.
Juuuuuuu, tak tenhle komentar teda hodne potesil. Moc diky:-). I Vam bezva dny, i kdyz uz mate po dovolene… M.
Mě ještě jedna dovča čeká a kluci mají prázdniny u babiček, takže si to ještě užijeme 🙂
No tak to je super:-), tak at to vyjde:-), M.
Moc krásné fotky. Marci, více takových dní ti přeji 🙂 Ivana
Dekuji, i Tobe:-).M.
Krásně napsané a nafocené!
Nezbývá než popřát hodně takových dnů.
Marcelko, měj hezký večer. Helena
Helenko, moc dekuji a take preji hezke dny. M.
Krásné fotečky, takových dní přeji co nejvíce.
Jana
Dekuji moc a napodobne:-). M.