… a dokonce si to i nafotit:-).
O víkendu jsem dopoledne trávila s Barčou, jak jsem psala, naopak odpoledne manžel zase se synem. Když se Baru vydala si hrát, využila jsem toho, uklidila kuchyň a jídelnu, kam jsem dala nové dekorace, ale to už taky víte:-), a stihla si užít mé kapučíno.
Při nákupech jsme zavítaly na skok do KIK obchodu pro korálky. U kasy jsem ještě čapla balení perníčků v hořké čokoládě pro manžela:-) a dobře jsem udělala. Byly výborné, takže takový tip ode mě, pokud tam zavítáte a uvidíte, berte. Na podzimním a hlavně vánočním období mám ráda, že se sortiment s perníky rozšiřuje. Dáváme si je oba moc rádi.






Je nutné si to dělat pěkné, i ty rádoby obyčejné momenty, to mi asi dáte zapravdu.
Hezké dny.

Marcelko, pěkné fotky. Perníčky mám taky ráda (narozdíl od kafe, já si k nim raději udělám čaj). V KIK mrknu (škoda, žes nevyfotila obal, abych měla lepší orientaci, co hledám ;-), ale chápu, že obal by se asi do kompozice fotek moc nehodil :D)
Stano, dekuji, a nebudes verit, ze jsem si na tebe vzpomnela, prootze ty fotis obaly a my pak vime, ale ja jsem zapomnela a vzpomnela si, az kdyz jsem tvorila clanek. Ale urcite najdes, bilocerveny mensi sacek asi 25Kc. M.
Marcelko, už jsem našla. Byly jsme včera náhodou s mámou v Kiku, tak jsem si vzpomněla. Tak jsme si s mámou koupily obě. Ale ještě jsem neochutnala 🙂
Parada, tak at chutnaji! M.