Když je čas vypít si kávu v klidu

… a dokonce si to i nafotit:-).

O víkendu jsem dopoledne trávila s Barčou, jak jsem psala, naopak odpoledne manžel zase se synem. Když se Baru vydala si hrát, využila jsem toho, uklidila kuchyň a jídelnu, kam jsem dala nové dekorace, ale to už taky víte:-), a stihla si užít mé kapučíno.

Při nákupech jsme zavítaly na skok do KIK obchodu pro korálky. U kasy jsem ještě čapla balení perníčků v hořké čokoládě pro manžela:-) a dobře jsem udělala. Byly výborné, takže takový tip ode mě, pokud tam zavítáte a uvidíte, berte. Na podzimním a hlavně vánočním období mám ráda, že se sortiment s perníky rozšiřuje. Dáváme si je oba moc rádi.

Je nutné si to dělat pěkné, i ty rádoby obyčejné momenty, to mi asi dáte zapravdu.

Hezké dny.

4 Comments

  1. Marcelko, pěkné fotky. Perníčky mám taky ráda (narozdíl od kafe, já si k nim raději udělám čaj). V KIK mrknu (škoda, žes nevyfotila obal, abych měla lepší orientaci, co hledám ;-), ale chápu, že obal by se asi do kompozice fotek moc nehodil :D)

    • M.

      Stano, dekuji, a nebudes verit, ze jsem si na tebe vzpomnela, prootze ty fotis obaly a my pak vime, ale ja jsem zapomnela a vzpomnela si, az kdyz jsem tvorila clanek. Ale urcite najdes, bilocerveny mensi sacek asi 25Kc. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )