Jmelí

Včera jsem byla pilná a napekla jsem konečně nějaké cukroví, tedy vlastně všechno, co jsem chtěla:-). To vám ukážu příště. Vydali jsem se i letos do hájovny pro stromek. Máme čerstvý smrček, no spíše smrk:-), k tomu jsem přihodila jmelí, které tam měl hajný hezky pověšené na šňůře jako prádlo:-), je obří:-).

Dnes jsem se pustila do úklidu a také jsme nazdobili stromek. S dětmi budeme v týdnu už doma, manžel asi nebude mít do Vánoc po večerech čas, tak jsme ho již ozdobili. Jsem ráda, ta světýlka miluju. I strom vám ukážu někdy příště.

Odpoledne mě pro změnu přepadla taková rýma, že jsem zrušila plánované cvičení, které jsem si musela odepřít v posledních týdnech. Škoda, no asi to tak má být. I tak se snažím užívat si ten nej čas v roce…těsně před svátky.

Poslední svíčku na svícnu jsme zapálili. Mějte krásnou poslední adventní neděli.

A tady poslední výrobky z keramiky…Barči andílek, i když tam jí pomáhala spolužačka, když Baru nebyla ve škole, synova kočka/kocour.

Krásný večer.

4 Comments

  1. Helena Davidová

    Jak se zpožděním čtu, i tvé adventní plány se měnily za pochodu. U nás to nebylo jinak. Ale fotky jsou nádherné!
    Marcelko, užij si sváteční den. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )