Je nás o jednoho víc

Červen byl měsíc mnohých událostí, důležitých momentů.

Po dlouhém odříkání a poté přece jen kapitulaci, mé kapitulaci nemít žádné domácí zvíře, jsem podlehla smutným očím našich dětí, hlavně Barunčiným. Předcházelo tomu několik momentů, které mě přiměly přemýšlet, až jsem souhlasila s tím, že si pořídíme kočičku, venkovní, abychom i nadále mohli vyrážet mimo domov.

Takže se seznamte: naše Micinka. Přišla k nám na 4 týdnech, moc brzy, ale vše skvěle zvládá a je šikovná. Máme ji už přes 2 týdny.

Mám už hodně jejích fotek, tak se pokusím tu s nimi nespamovat tak často:-), ale věřím, že ji tu budete vídat i nadále.

Dalším důležitým momentem byla oslava sedmých narozenin naší Barunky. Spojili jsme to s oslavou i synových desátých narozenin, protože mu mají odcestovat kamarádi a nevíme, zda by to v srpnu stihli společně oslavit. I tak se nám počet hostů hodně zredukoval vzhledem k různým okolnostem, ale věřím, že si to děti užily. Rodinnou oslavu a svůj dort bude mít Honzík přece jen v srpnu.

Barčin dort měl, jak jinak, připomínat kočičku. Uznávám, že nemá úplně roztomilé vzezření, ale já opravdu nejsem cukrář a dorty prostě zdobit neumím, navíc jsem se do něj pouštěla v půl deváté večer a na dozdobení jsem měla chvíli druhý den těsně před oslavou. Bylo toho v červnu skutečně moc. Ale chuťově dobrý a dcera spokojená:-).

Barunka dostala od babičky nádhernou kytičku, tu jsem si musela zvěčnit.

Mějte prima dny.

8 Comments

 1. Já taky vázala kytičku k narozkám vnučce. I když jsem chtěla původně z kopretin, ale ty mi odkvetly dřív než jsem potřebovala. No, jestli si myslíš že zůstane kočička venkovní …. 😉

  • M.

   Anooo, s tim venkovni ma podobne smysleni i par lidi v nasem okoli:-), uvidime co v zime:-). Jenze my bychom to pak meli opravdu komplikovane odjet treba jen na vikend, tak snad vydrzime:-). M.

 2. Marcelko, přeji vám s novým přírůstkem hodně radosti. Je roztomilá! A klidně spamuj, co by si řekla u mě, když je Aaron v každém druhém příspěvku.
  Děti ti rostou, vypadají spokojeně a šťastně, dort se mi moc líbí, jsi nápaditá!
  Přeji hezké dny, Helena

 3. Kočička je roztomilá. Mně teď volala máma, která je na chalupě, že se nám do stodoly nastěhovala kočka a vyvedla tam koťata, tak jsem zvědavá…
  Kytka je moc pěkná, já dostala v práci do kolegů k narozenínám (akorát bohužel nebyly sedmé :)) podobně laděnou, jen větší (byly tam pivoňky, hortenzie… Bohužel mne nenapadlo ji vyfotit.
  A dort se ti náhodou povedl – já takové ty přezdobené nemám ráda. Tohle je jednoduché, elegantní a nepřeplácané.
  Měj se pěkně

  • M.

   Dekuji moc, Stano. Takovou kytici, obzvlaste s pivonkami, bych si nechala moc rada libit:-). Drzim pesti s kotatkama. Tohle kocicky dovedou dobre zaridit:-). takhle prekvapit. Pekny den. M.

 4. Marcel, koťátko je úžasné. A jak se krásně fotí… Červen jste měli nabitý, ale krásný. Oslava parádní a dort kočičku připomíná, takže vše super.
  Užijte si prázdniny. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )