Jasmínové…

Aby má dokumentace mýdel zde na blogu byla kompletní, vkládám i fotky mýdla jasmínového. Toho, u kterého si nejsem jistá, zda prošlo gelovou fází. Kéž by, protože nádherně voní.

Takto vypadalo po jednom dni od výroby:

…posypané sušenými jasmínovými květy.

 

 

Mějte krásný den.

14 Comments

 1. Monika

  Marcelka, podľa teórie by mydlo, ktoré prešlo fázou gélu malo byť na druhý, tretí deň také gumovité. Moje pri jednom recepte také bolo, pri inom zase nie. Ale myslím, že aj keď mydlo neprejde fázou gélu, tak na jeho kvalite to nič nemení. Pri niektorých receptoch (napríklad keď sa pridáva mlieko) je dokonca nutné obísť túto fázu. Tvoje mydielka vyzerajú super a jazmínová vôňa im určite ešte pridá na atraktívnosti.

  • M.

   Moni, moc dekuji, tak rada to ctu. Ph jsem zatím nemerila, ale bojim se, ze nebudou mydlit, uvidíme. Pekny den. M.

 2. Anonymous

  Marci, ja sice nie sim ktovieaky odbornik na mydla, ale par som ich vyrobila. Myslim, ze neprsslo gelovou fazou. Rozdiel bude v tom, ze na pouzivanie si budes musiet dlhsie pockat, az aj pol roka. A bude velmi jemne, hodvabne…bravo!!!!

 3. Vypadají opět luxusně. Musím říct, že jsem z nich nadšená a někdy o prázdninách si na ně musím najít chvilku. Mám trochu respekt z toho louhu a jsem furt v jednom fofru a s dětma, že si na to první mýdlování potřebuji udělat více času a neustále to odkládám. A´t se daří, Kája.

  • M.

   Kajo, jde o to poprve, ale ten louh neni tak strasny, jen proste radeji dal od deti… Drzim pesti. M.

 4. Veronika P.

  Marci, máš je nádherná, hezčí jsem snad neviděla! A jestli nebudou mydlit, to už je jen detail… Určitě krásně provoní skříň s oblečením a to se taky počítá ;-)…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )