Jaro za dveřmi…

…tak jsem nazvala článek, který jsem chystala v týdnu, ale než jsem ho publikovala, není to pravda. Jaro je tu! Juch!

V pondělí se nám vstávat po prázdninách moc nechtělo, ten první den po tak dlouhém volnu je to vždy těžší, ale už jsme zase naskočili do běžného provozu.

Doma stále měním větvičky ve vázách a cibuloviny v květnících a mísách. Mám ale i dvě novinky – konzolový stolek, kolem kterého jsem kroužila opravdu hóóódně dlouho a stoličku, kterou jsem objevila čistě náhodně. Je venkovní, takže doma se dlouho neohřeje, alespoň doufám!!!

Stolek má zatím místo v rohu, jen si nejsem jistá, že tam zůstane. Mám minimálně dvě další varianty, kde by se mohl usadit:-).

Na zahradě stále nejsme hotovi s přípravou na sezónu, ale první grilování jsme stihli a plánů máme ještě hodně. Těším se na jaro, těším se na teplejší dny, těším se na to, co nás čeká:-).

Mějte se.

8 Comments

 1. Zítra si ještě jara užijeme, pak se to má bohužel zase kazit a být chladno. Ale ono to jaro jednou vyhraje. A každý slunečný den je příjemný, i když to jarní počasí zatím nemá dlouhého trvání.
  Ta stolička vypadá moc pěkně, Jak se na ní sedí – je to pohodlné i jen na tom výpletu nebo to chce nějaký polštářek pod zadek?
  Hezký víkend

  • M.

   Stano, s polstarkem lepsi na dlouhodobe sezeni, ale i bez nej to jde. A ano, ma se to pokazit, ale v druhé polovine zase teplo a slunicko:-), pokud se to nezmeni. Hzeky den. M.

  • M.

   Fotit stiham, psat uz min:-). Ale kdo by travil cas u pc, když je taaak hezky. Pekny den. Dani. M.

 2. Marcel, kochám se. Krásné nové věci sis pořídila a ta vyplétaná stolička nemá chybu. Super fotky.
  Přeji krásné jarní dny. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )