Jarní výzdoba 1

Začala jsem v týdnu s jarními dekoracemi, respektive velikonočními.

Vše se nese v jednoduchosti a neutrální barevné paletě. Vystačila jsem si s tím, co jsem měla doma, na zahradě, v blízkém okolí. Už se ale těším, až si dojedu pro jarní cibuloviny a ty čerstvé květy to tu rozzáří.

A co vy? Chystáte velikonoční výzdobu, když nám ty Velikonoce úplně nevyjdou?

Hezký den.

12 Comments

 1. Já dneska tulipány 🙂 (z Lidlu – šla jsem mámě pro nákup, tak jsem vzala rovnou dvoje – pro sebe i pro ni).
  My býváme na Velikonoce na chalupě, takže spíš zdobím tam, doma jen málo. Uvidíme, jak to letos dopadne. Chalupu jsme ještě neodzimovali… Ale docela bych tam jela – užít si pobyt venku bez roušky (máme chalupu v podstatě na samotě).

 2. Marcelko, prostě hezké! I já jsem letos vystačila se starými kousky a trochou živé přírody.
  Přeji hezký den, Helena

 3. Už ji taky máme, jen jsem se zase věnovala šití roušek 🙁 a musela jsem se z toho vypsat. Nevadí mi, že Velikonoce nebudou tak jako vždycky, ty domácí si uděláme tak jako tak, ale jít ven a nadechnout se bez strachu bych už přivítala. Marci, máš moc hezkou výzdobu. Na tu drátěnou ovečku jsme taky koukala ;-). Krásné dny tam k vám, D.

  • M.

   Rozumim, Dani, ja tohle bezstarostne nadechnuti pocituji na zahrade, v tom mame vyhodu, vim. M.

 4. Velikonoce mne už stráááášně dlouho nic neříkají, takže ani výzdobu nedělám. Většinou mi jí totiž zlikvidují kočky, moc rády si se vším hrajou a shazují to. Jediné co dělám, je že věším venku na některý ze stromů vajíčka. Mám tu i s těmi po mamince dvě plné igelitky, takže je co věšet….no magnólie je naštěstí dost velká 😉

  • M.

   Snad budeme na Velikonoce hodne venku, pokud počasí dovoli, takze vajíčka tam pro tu naladu urcite postaci:-).M.

 5. Krásné, přírodní. 🙂
  Bez těch květin to není ono, …..já vím, chápu!
  Ale až ti rozkvete ta větvička – to bude krása!
  Měj se fajn, Ivana

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )