Jarně

Nevelikonočně, ale jarně! Tak to teď vypadá u nás doma. Většinou hned po Velikonocích mám chuť vajíčka a podobné dekorace uklízet, i letos to tak bylo. Takže nastupují kytičky, větvičky a zase kytičky. No a tak to bude asi už pořád až do konce sezóny.

Na stolech úlovky z Nanu-Nana. O nich jsem se zmiňovala na IG a měly úspěch. Třeba byste podobné rádi i vy. Zřejmě jde o loňský kousek, takže cena příjemná – běhoun na stůl 90,-, srdce černé 50,- a prostírání 60,-. Ono má  z jedné strany nápis, ale to já nemusím, prostě jsem ho otočila a problém vyřešen.  Jenže to jsem zatím nenafotila, tak třeba příště:-).

 

 

 

 

 

 

Než jsem vše zveřejnila, přibyly mi kytičky k mým narozeninám. Všichni se hezky shodli a obdarovali mě tulipány. Ty miluju, takže je mi teď doma v jejich společnosti moc dobře:-). Celý víkend byl fajn, v duchu oslav s rodinou, a nevadilo mi až tak moc, že jsem v neděli na chvíli musela do práce, protože počasí se trochu pokazilo. Být slunečno jako v sobotu, “bolelo” by to víc.

Tak pěkné dny.

12 Comments

  • M.

   Dekuji, Kajo, ono je porad co pulirovat. Ja nestiham, ale tohle mi zveda naladu. Mama chvili uklizeno alepson na fotkách:-). M.

 1. Krásné narozeniny, ať vše vychází jak si přeješ. U nás doma je taky zase jaro, dnes jsem dokoupila něco málo kvetoucího. Do Nanu nana mě Bertík dnes nepustil :-(. Hezký večer Marci, D.

 2. Především dodatečně všechno nejlepší k narozeninám.
  Máš hezky jarně naladěno (a navíc krásně vyfoceno). Moc se mi líbí to černé srdíčko. Tuhle jsem v Nanu-naka brousila, ale neviděla jsem ho tam. Škoda, možná bych si ho taky koupila. A hezky ti vykvetly modřence.
  Hezké další jarní dny

  • M.

   Stano, moc dekuji. Pokud jde o věci, asi jak kde, je to vyprodej, zrejme v Pze věci zmizely drive. M.

 3. Helena

  Marcelko, stůl i úlovky ti pochválím (ten běhoun je opravdu parádní), ale hlavně – všechno dobré a pevné zdraví k narozeninám!
  Měj hezké jarní dny, Helena

 4. Anonymous

  Marcel, krásně je u Vás. Také mám stále něco ve vázičkách, teď třeba v jedné rododendron a čekám, až vykvete. Dodatečně Ti přeji vše nejlepší k narozeninám.
  Hezké dny. D.

  • M.

   Dekuji moc za prani. Rododendron jsem ve vaze ještě nemela, ja mam takove male mizerne chuděrky, ze by mi po odriznuti uz nic moc nezbylo:-), ale je krasny. Hezke dny. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )