Jarně na terase

Jak už jsem zmínila v předchozím článku, pořídila jsem si letos své první sněženky. Konečně! Proč až teď? Vlastně ani nevím. Přitom se mi tak líbí. Teď mi dělají parádu na terase v košíku. Poté poputují na nějaké hezké místo na zahradě. Budu doufat, že se objeví i v dalších letech.

Přidala jsem k nim sedmikrásku stejné barvy a mech. V pozadí by měly vykvést narcisy. No a trochu jarního motivu – zajíc. Mám na to vše přímý výhled ze sedačky.

Neodolala jsem ani modrým hyacintům. Ta modrá u babičky mě pěkně nalákala. Sice se domívám, že tahle nebude tak sytá, nepochybuji ale o tom, že i tak bude pěkná:-).

DSC_0655

 

DSC_0654

 

DSC_0651

 

DSC_0649

 

DSC_0648

 

DSC_0647

 

DSC_0656

 

DSC_0668

 

 

Moc vás zdravím.

podpis_V1

 

 

 

6 Comments

 1. Moc pěkné a přírodní! 🙂 Až mě mrzí, že je dnes u nás škaredě, hned bych šla kulturnit zahrádku 😀 A nebojte, sněženky jsou velmi odolné, my po těch našich po zbytek roku šlapeme a stejně každé jaro znovu vylezou 🙂

  • M.

   Dekuji, Zuzko. Snad se brzy lepsiho pocasi dockame, uz se take moc tesim. A parada, ze jsou tak odolne:-). M.

 2. Moc hezky zkombinované a ten zajíček ! 🙂 Ani jsem nevěděla, že jdou koupit sněženky v květináči. Zkusím se po nich podívat, mě ty jarní kytičky už odkvetly …

  • M.

   Ja si prave myslim, ze je nemam proto, ze jsem na ne nikde v kvetinaci nenarazila, az letos:-). Tak at se zadari:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )