IKEA WISHLIST

Včera jsem studovala novinky v Ikea. Zaujalo mě hodně věcí, tak jsem si řekla, že si je hezky uložím, abych na ně náááhodou nezapomněla:-). Takový můj IKEA WISHLIST.

Objevila jsem několik dekorací, doplňků, ale i vysněný koberec, co se barvy a vzoru týče, jinak by mohl být huňatější. Věděla jsem, že má přijít na trh, ale bála jsem se ceny. Ta mě ale mile překvapila. Koberec bych ráda do ložnice, kterou plánuji trochu oživit. Teď ale uvažuji, že bych tento koberec dala do obýváku a ten obývákový do ložnice. Uvidíme.

Další kategorií je IKEA Německo. Tam mají sérii, kde bych brala asi vše :-). Doufám, že babička s dědou budou ochotni se tam vypravit a něco mi dovézt:-). Jde o sérii SKOGSTA.

A pak jsou věci, které mě také oslovily, i když je pořizovat nebudu. Jen pro inspiraci: fajn zrcadlo na dveře, dále pak křeslo – dokážu si představit, že křeslo níže by časem mohlo nahradit to stávající u nás, bude-li třeba, zaujal mě i retro stolek a žebřík v kombinaci s květináči.

Všechny fotografie zdroj ikea.cz a ikea.de.

Samozřejmě záleží na reálu, zda i ve skutečnosti mě dané produkty osloví. Věřím ale, že určitě něco vyberu. A co vy, vybrali byste si?

Mějte se fajn.

podpis_V1

 

 

hovslund-koberec-nizky-vlas-seda__0405326_PE566760_S4ik3ik9ik8ik6ik10ik4tillfalle-kreslo-bezova__0374807_PE552960_S4ik9

 

 

10 Comments

  1. Pěkný koberec i to ostatní. Děkuji za inspiraci. Taky mám několik seznamů a nejen na vybavení do bytu 🙂 Krásný den

    • M.

      Ano, nechapu proc, je to divne, ale v Nemecku uz by mela byt dlouho, takze k nam asi nedorazi:-(. Hezky vecer. M.

  2. Teru (Pure & white)

    Tak to je moc pekna kolekce, to jsme v Čechách zase uplne mimo 🙁 je to skoda..

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )