Hodiny – nový kabátek DIY

Již dlouho jsem měla koupené nové hodiny do pracovny, protože ty staré už byly hodně zažloutlé a na bílé zdi to prostě nebylo ono. Zároveň jsem je ale nechtěla vyhodit. Vymyslela jsem, že je dám ven. Jedny už tam sice jsou, jenže na terase, kam není vidět ze všech míst, pro nás hlavně z námi často okupovaného pódia:-). A tak jsem opět natírala a razítkovala bramborou.

Povrch jsem jemně zbrousila, aby nanesená barva lépe držela. Použila jsem už mnou prověřenou křídovou barvu Annie Sloan v odstínu Paloma, kterou jsem měla doma. Pouze vzoreček, ale natřete s tím poměrně dost. Krásně kryje, rychle schne, pracuje se s ní dobře, navíc je do interiéru i exteriéru. Po zaschnutí jsem razítkovala bramborou. Proměna v obrazech:

původní nažloutlé

DSC_0114_9

a hotové

DSC_0134_9

Hodiny jsem oblepila a nanesla jeden nátěr…

DSC_0123_9

…touto barvou

DSC_0120_9

 

DSC_0129_8

 

DSC_0130_9

a zavěšené na boudě…

DSC_0135_9

 

a tyto je nahradily v pracovně:

DSC_0170_8

Posílám pozdravy.

podpis_V1

 

16 Comments

  1. Hodiny se moc povedly,je to pěkný nápad s tím razítkováním a ty nové v pracovně se mi moc líbí barevně..
    Hezkou neděli.

  2. Anonymous

    Super proměna. My máme také jedny takové ošklivé pod pergolou. Zrovna včera jsem říkala, že je musím nějak vytunit ☺
    Pa M.

  3. Jako by mi někdo četl myšlenky 🙂 Dnes dopoledne jsme sundali hodiny s kýčovitým potiskem /dostala jsem je od babičky a neměla sílu je tu chvíli nenechat/, vymontovali strojek a teď se chystám na přebarvení načerno … takže díky za inspiraci!!! Daniela

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )