Hezký pátek

Dnes tu mám ještě pár obrázků našeho interiéru.

Na stole v obýváku přibyla bílá slepička.  Objevila jsem ji v krabici s velikonočními dekoracemi. Na mnoho věcí během roku zapomenu, že je vůbec mám:-). Pak jsem ale mile překvapena a opakovaně se raduji.

Nějak tu velikonoční výzdobu držím ve střídmých barvách. Chtěla bych dodat ještě jemný barevný nádech v jiné části obýváku, o čemž se tu určitě zmíním, až to uskutečním. Ale nic divokého.

Z fotek to vypadá, že jedinou výraznější barvou je tu zelená barva květin:-). Ale mně to vlastně vyhovuje.

 

 

Mějte hezký den i víkend. Mě čeká souboj ve sportech, které jsem buď nehrála nikdy, nebo již nejméně dvacet let, držte mi pěsti, ať si třeba squashovým míčkem nevypíchnu oko! Jde to vůbec?! Doufám, že ne.

8 Comments

  1. Mě se ta střídmost líbí, je to vzdušné :-)) Kdybych měla jít sportovat, bylo by to jako u Tebe. Kromě kola a lyží, které teď byly taky pár let opomíjené jsem na nic nesáhla :-o. Tak ať to jde! Krásný den D.

  2. Máš to moc hezké. A slepička je legrační ;-).
    Squashovým míčkem jde udělat slušná modřina :-).
    Tak si sportovní víkend užij a bez nehody. Já budu relaxovat, protože tento týden jsem chodila domů mezi sedmou a osmou a připadám si orvaná jak borůvka …

  3. Taky jsem včera otevřela zase po roce krabici s velikonočními dekoracemi a vykoukli na mě dřevění zajíčci, na které jsem taky úplně zapomněla. Mám tyhle zapomenuté objevy moc ráda. Jinak co se sportování týče, jsem na tom stejně. Držím pěsti, ať to zvládneš bez úhony 🙂 K.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )