Dřevěná bedýnka

S novou prací jsem poznala nové kolegy, jak už to tak bývá, ale také toho, kterého jsem na jeho místě nahradila. Ten bydlí v roubence v nádherné přírodě v Českém ráji. Když jsme se tam všichni jednoho dne vypravili, zmínil se o dřevěných bedýnkách – lískách. Hned jsem zbystřela. Prý jich má dost a překáží mu. Neviděla jsem je, ale dohodli jsme se, že si nějaké vezmu. Protože “dřevěné bedýnky” zní prostě skvěle.

Ale to už je víc než rok. Sem tam jsme se viděli a on vždy sklesle pronesl, že zase zapomněl a že mu tam překáží. Jenže kdo si počká, ten se dočká. A tak jsem přišla ke svým bedýnkám, starým, dřevěným, nádherným, po více jak roce teď.

Přiznávám, že jsem zprvu nevěděla, jak je využiju, vždyť jsem ani netušila, jak vypadají. Jsou mělčí, než jsem myslela, dají se pěkně stohovat.

Zatím jsem našla místo jedné z nich. Další čtyři na využití čekají.

 

 

 

 

 

Vím, že mě bude bavit ji měnit, dekorovat. A dost možná skončí nakonec úplně někde jinde:-). Kdo ví?

Mějte se báječně.

22 Comments

 1. Marcelka, musím priznať, že takéto niečo by som u teba nečakala a mne sa to straaaašne páči ♥♥♥ Je to čistá nádhera a na stene tá bednička vynikne skvele ♥ Prajem krásny víkend, Alexandra

  • M.

   Saso, moc a moc dekuji. Nejak se mi domu vkrada vice přírodních věci, tech starych:-). Pekny vecer. M.

 2. Krásné Marci. Hlavně, že to máš kam dát. Já mám už rok schované dva vyřazené šuplíky, ale ještě jsem jim nenašla místo 🙁 Hezký víkend D.

 3. Marcel, krásný kousek. Mně by to nenapadlo, ale moc se mi naaranžovaná bedýnka u Tebe líbí. Máš cit pro detail a vkus. Je to nádhera.
  Přeji fajn víkend. D.

 4. Helena

  Už jsem ji obdivovala na IG, je opravdu parádní!
  Marcelko, měj příjemný den, Helena

  • M.

   Dekuji, Moni, ne, povrch je zatím naprosto neupraveny, ale uvidíme do budoucnosti. Pekny den. M.

 5. Veronika P.

  Ježiš, takového pána bych potřebovala potkat :-D… Hezký nápad s pověšením bedýnky na zeď, tenhle koutek je vůbec celý kouzelný ;-)…
  V.

 6. Marci, zdravím po delší odmlce 🙂 Projíždím své oblíbené blogy a je toho tolik nového a krásného! Tato bedýnková recyklačka je super. Moc jí to u vás doma sluší. Těším se na další .-) Krásné dny A.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )