Dobré ráno v novém čase

….no spíš už dopoledne.

Tak jsem se dnes probudila spokojená při pohledu na budík, že jsme spali AŽ do sedmi. WOW! To se nám opravdu nepoštěstí. S tímto pocitem jsem žila asi dvě hodiny, než jsem zjistila, že se měnil čas, takže zase takový super výkon to nakonec nebyl.

Celý tento týden nebyl vydařený. Bacily a stres, mnoho pracovních povinností, s tím ruku v ruce nevyspání mi daly dost zabrat – fyzicky i na mé náladě. Nějak nebyla moc chuť a síla něco dělat. Přesto jsem posbírala pár fotek a teď už opět začínám realizovat některé mé menší plány.

Včera jsme trávily většinu dne venku na sluníčku prací na zahradě. Natrhala jsem si  několik suvenýrů v podobě kvetoucích kytiček – narcisky, ladoňku, čemeřice, macešky… Byla jsem na pár dní u rodičů a konečně také sehnala kočičky.

 

 

No a aby bylo něco ke kafíčku na sluníčku, upekla jsem jednoduché a rychlé koláčky – jen listové těsto, dovnitř mražené maliny a troch agáve sirupu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přeji vám všem mnoho energie, která mi stále ještě trošku chybí, a prostě bezva neděli.

26 Comments

 1. Martina Puchingerová

  Krásné dopoledne, ty Vaše fotky jsou tak krásné. Vždycky mi zlepší náladu. A s tím časem, my jsme vstávali a bylo už hoodně světla, a to je co říct, protože vstáváme také velmi brzy. Bylo ale už půl osmé a jsem ve skluzu. Ted peču kachnu a chystáme se na chalupu, tak snad budeme mít krásný den na zahradě, tak jako Vy. Zdravím!

  • M.

   Marti, dekuji moc, snad jste vse zvladli a uz balite na zahradku, kde si to urcite uzijete:-). Pekne odpoledne. M.

 2. Anonymous

  Moc hezké fotky a určitě super dobrůtka! Já se na zahrádku teprve chystám snad v týdnu. U nás je jaro trochu pozadu. Krásný zbytek neděle, Klárka.

  • M.

   Dekuji, KLarko, ma byt hezky, urcite to bude na zahrádce fajn:-). Byla jsem u rodicu v podhuri, tam je to o něco pomalejsi, pravda. M.

 3. Marci, ráno jsem to měla úplně stejně. Vzbudila jsem se v 7:15 a říkala jsem si, že je fajn, že jsem spala tak dlouho. Kolik je hodin mi došlo až v kuchyni, kde se čas na sporáku nepřesunul automaticky. K.

 4. My jsme vstávali po sedmé (takže po osmé) což bylo hodně výjimečné, takže máme “skluz” od rána 🙂 Krásné fotky, zajímavá kombinace v šátečcích, vypadá to, že teď už máš domácí pohodičku. Krásné odpoledne Marci, D.

 5. Wow ty šátečky vypadají úžasně. A fotky máš jako vždy krásné (pokaždé si říkám, že já se s foťákem musím ještě moc učit, a taky že mi chybí nápady na hezké aranžování).
  Moc se mi líbí ta mistička a tácek a to, že jsem je viděla na tvých fotkách byla jedna z inspirací, že jsem si nakonec v Nanu naka koupila trochu podobnou mističku (a asi dojde i na tácek). Je to typ vzorů, co se mi líbí…
  Hezkou neděli

  • M.

   Dekuji moc, Stano, satecky nam chutnaly az moc, hned byly pry:-). V Nanu mají opravdu moc lakave pekne vzory. Dobrou. M.

 6. Alena Vyskočilová

  Tieto náhľady sú naj, kvety, ovocie….šikovnpsť, milota, peknota:-)
  Tie zelenkavo-tónované kvety sú úžasné, to tá jednoduchosť!
  Potešujte sa vo zdraví, vospolok!

 7. Asi jako všichni, vstávala jsem se značným zpožděním. Naštěstí jsem nevařila, byli jsme s mužem pozváni k dceři na svíčkovou, tak jsem si v klidu užila nedělního dopoledne.
  Šátečky bych si s chutí dala, žádný cukr, jenom ovoce a trochu sirupu. Vypadají skvěle!
  Pěkný zbytek neděle
  Henrieta

 8. Anonymous

  Snad už jste s bacilama zatočili a už je jen dobře. U nás vše vystrkuje růžky, na narcisky si ještě chvilku musíme počkat. Hezké dny, Kája.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )