Děti a plyšáci

Také vaše děti potřebují ke spaní plyšáka? U nás ano, a ne jednoho:-).

Syn dlouho plyšové hračky odmítal. Pak vzal za vlastního modrého slona. Kde jemu je konec, už ani nevím a ani nevím, jak došlo k tomu, že najednou  byl slon pryč, místo toho tam byly jiní plyšáci a v hojnějším počtu. Měnily se, teď už nějakou dobu je sestava stále stejná. Co je ale důležité, aby byly seřazeni v naprosto přesném pořadí, každý má své pevné místo. Takto to vypadá, když si Honzík ustele postel a odejde do školky. Kdybych náhodou ten “zasedací pořádek” omylem popletla, třeba když povlékám peřiny, hned by si toho všimnul a před spaním dal zvířátka zase tak, jak to má rád. Musím se tomu smát. Na druhou stranu: kéž by mu to vydrželo a fungovalo i v jiných situacích.

DSC_0477

DSC_0478

 

Barunka, ta měla od útlého dětství, řekněme od kolébky:-), k dudlíku ještě hadrové plínky. Tahala je s sebou všude. Používala je, když byla unavená, pomáhaly jí také překonat pláč. Dudlíky přenechala nedávno čertům a tím trochu ustupuje i obliba hadrových plínek, zato postýlka se plní vším možným:-). Složení se zatím každý den mění, tak uvidíme, jaké hračky se tam udrží nejdéle:-).

 

DSC_0473

DSC_0476

DSC_0475

Má teď období, že všem panenkám a hračkám svléká jejich oblečení, pokud to jde.

Když jsem ji fotila, uvědomila jsem si, jak dlouho jsem neudělala žádnou spící fotku, naposledy snad ještě, když byla v kočárku. Přitom není nad pohled na spící miminka a děti:-). Tak ať ty vaše dlouho a klidně spinkají.

Mějte se fajn.

podpis_V1

9 Comments

 1. Můj syn (7let) plyšáky miluje od mala a stále s nimi spí. Dcera (2 roky) je moc nevyhledává, tedy zatím. A s tím pohledem na spící dítě máš pravdu. Na to se nemůžu vynadívat u obou svých dětí 🙂 Krásný zbytek víkendu Ivana

 2. 😀 krásné…chceme Růžence pořídit k prvním narozeninám velkého medvěda…nějaký tip kde mají pěkné hračky?

 3. Anonymous

  Naše holky spí obložené plyšáky, polštářky a Bety má vedle sebe i šušu, kterou má v malých peřinkách. Já jsem to samé, držím se všemožných polštářů a od Bety jsem dostala psa, který nám dělá už mnoho let společnost:o)
  Já miluju plyšáky z IKEA.
  Krásné dny, M.

  • M.

   Ano, v IKEA maji mnoho peknych plysaku za rozumne ceny. Polstarku muzu taky hafo:-). Hezkou nedeli. Marcela

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )