Den ve znamení modré

Člověk se kolikrát diví, jak se to tak někdy pěkně sejde, aniž by něco plánoval:-). Včerejšek byl ve znamení několika doručených balíčků, k tomu všemu všechny do modra. Naprosto neplánovaně:-).

U Helenky na blogu Life by Helena jsem měla to štěstí a vyhrála jednu z cen v její giveaway.  Dorazila právě včera. Součástí balíčku byl i modrý vonný sáček. Helence tímto velmi děkuji!!! Je to moc šikovná a milá osůbka.

DSC_0443_5

 

DSC_0453_5

V druhém balíčku se skrývalo počteníčko. Věruška z blogu Carolina Mia dokončila svoji další knihu o jejím ne vždy lehkém životě a protože jsem ji v tomto projektu podpořila, dostala jsem jedno vydání i já:-). A jak už vidíte z fotky, zase v modrém:-). Pokud budete mít o knížku zájem, můžete si o ni zasoutěžit přímo u Věrušky na blogu do zítřka 10 . 7. 2016, nebo kliknout na odkaz vpravo na této stránce a objednat přímo tam.

DSC_0444_5

A do třetice všeho modrého mi kurýr doručil balíček z Tchiba. Snažím se sice držet zkrátka, ale tentokrát jsem neodolala. V nabídce mě zaujaly hodinky v námořnickém stylu. Mám sice dvoje, jenže u jedněch mi nejde vyměnit baterie, nedokážeme je rozdělat! (divné, že?!), no, jsou z Činy, asi proto, u druhých mi dcera přetrhla řemínek. A protože zřejmě začnu pracovat, bez hodinek se v mém povolání neobejdu.

DSC_0446_5

 

DSC_0450_5

Podobně je tomu i s modrým puntíkatým diářem. Vím, je červen, ale já si na letošek doposud žádný nekoupila. Tak jsem si říkala, že tedy budu mít už teď v červnu diář na rok příští. Ani mi nedošlo, že když na něm stojí 2016 -2017, mohl by být i na letošek (to bude asi tou dlouhodobou mateřskou…). O to větší radost jsem měla, že tomu tak je:-), od června 2016, dvě mouchy jednou ranou, diář na oba roky. Jupííí. Určitě využiju na lekce aj a schůzky apod. a snad už budu dodržovat všechny termíny – naposledy jsem nedorazila na masáž:-(, nemusím říkat, jak MOC mě to mrzelo. Zrovna masáž!!!

Uvnitř vypadá diář opravdu promyšleně, uvidíme jak v reálném provozu.

DSC_0451_5

Tak taková byla část mého “modrého” pátku:-).

Krásný den.

podpis_V1

8 Comments

  1. Anonymous

    Samé pěkné věcičky, hodinky jsou luxusní..Diáře si taky kupuju, ale nic nezapisuju..Divné, ne??Hezkou sobotu Ilča

  2. Tolik modré radosti. Moc hezké věci. Někdy se sama divím, jak věci samy přicházejí a pasují k sobě. Užij si je všechny 😉 D.

  3. Helena

    Super modrý den! Jsem moc ráda, že obálka docestovala v pořádku.
    Marcelko, měj hezkou neděli, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )