Dárky pro Barunku

V momentě, kdy jsem kývla na spolupráci s obchodem Bella Rose, jsem získala možnost vybrat si některé z jejich produktů. Jistě chápete, že to jsem si náležitě užila:-).

Protože naše dcera slaví na začátku prosince svátek, rozhodla jsem se zaměřit právě na nějaký dárek pro ni. Kdo mě sleduje pravidelně, ví, že to s naší Barčou není vždy snadné (s kým je, že?), a to platí i o dárcích. Jakmile dárek rozbalí, okamžitě poznáte její upřímnou reakci a věřte mi, že nás nijak nešetří. Navíc je v jejím rozhodnutí urputná a stálá. O to větší nervy to jsou: vybrat ten správný dárek, protože, jak mi jistě dáte za pravdu, ten,  co obdarovává, chce vidět radost v očích obdarovaného, natož dítěte.

Takže jsem šla na jistotu, jak jsem doufala. Barča miluje malé postavičky. Dokáže si s nimi vyhrát třeba hodinu, kdy si s nimi povídá, stele jim postýlky, které tvoří ze všech  možných obalů, krabic a krabiček, transportuje je ve všem možném. Vybrala jsem tedy myšku v krabičce od zápalek a kufřík, do kterého jsem pro změnu vybrala zajíčka, vše od značky Maileg.

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny ty věci mi přijdou neskutečně roztomilé. Dokonce i manžel mě za výběr pochválil. A hlavně, Barunka je miluje!

A pokud i vy stále hledáte nějaký vhodný vánoční dárek nejen pro děti, třeba ho najdete na stránkách Bella Rose, stejně jako návod, jak si užít Vánoce bez stresu. A to se hodí:-).

A také platí, že kód NORDICPASSION na slevu 20% v obchodě BR je stále aktivní.

Krásné adventní dny.

16 Comments

 1. Marcelko, myška v krabičce je úžasná. A připomněla mi, jak syn měl maňáska myšku, kterému ustýlal v krabici od bot 😉 (tu už je teda ale 20 let zpátky)

  • M.

   Dekuji, Stano, mne se taky moc libila. Leti to, ze? utece to a ja uz budu taky jen vzpomínat. Hezky vecer. M.

 2. Mít holčičku, jdu do toho taky 😉 jenomže vlakům a ostatním dopravním prostředkům neusteleš :-D. Hezký večer Marci, D.

 3. To je naozaj veľmi roztomilé. Moje deti sú už síce dospelé, ale mám dvojročnú neterku, pri ktorej si neraz lámem hlavu nad vhodným darčekom. Toto je skvelá inšpirácia, tisíckrát lepšia ako nevkusné hračky z obchodov. Prajem pekný predvianočný čas.

 4. Myska je moc roztomila. U nas by jiste taky uspela. Vase Barca mi popisem velmi pripomina nasi Madlu, ta je do panenek, plysacku a miminek uplne zblaznena. Nejen, ze je prikryva a vozi v kdecem, ale ona si i to miminko vytvori z kdeceho. Naposledy z porku (vykramarila nakupni tasku) – oblekla ho do rulicek od toaletaku a pul dne ho chovala v naruci. Ty holcicky jsou proste bozi! Ale palicate a urputne teda taky, nekdy je to s nimi na Chocholouska, to je teda fakt! :-D…

  • M.

   Ta napaditost deti je uzasna. A vy si klidne dokážete tyhle roztomilosti vyrobit sama, to ja ne:-). M.

 5. To je roztomilé 🙂 Když si tak vzpomenu, jakou radost mi dělaly na jaře vždycky kočičky ze stromu, které jsem pokládala za “zvířátka” – už jen ten název a to, že jsou chlupaťoučké – a ukládala je pod kousek hadříku do krabičky od prstýnků, hned se mi to při pohledu na tyto myšky vybavilo 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )