Dárky od milých lidí

Když se někdy dívám do médií, což moc nevyhledávám, ani často nestíhám, říkám si, co se to na tom světě děje. Tolik zla, násilí, intolerance…

Jenže v tom běžném životě, tady u nás v naší malé zemi, a věřím, že i jinde, jsou stále hodní lidé, kteří nezištně dokáží potěšit, udělat radost, pomoci…

Já měla to štěstí hned 2x v poslední době.

Nejdříve Ivanka z blogu Za městem u lesa, která u mě vyhrála v Giveaway náušnice, mi poslala jako poděkování handmade domeček. Krásný, jednoduchý, pro naše děti…no možná spíš pro mě:-D. Moc jí ještě jednou děkuji.

DSC_0490_1

 

 

A o pár týdnů později Hanka z blogu Šťastné dny mi jen tak nabídne, že by mi poslala medvědí česnek. Neznáme se, sem tam komentuji její články a najednou v mailu zpráva od ní s touto nabídkou. Valila jsem oči. Já se totiž zmiňovala jinde, že všichni sbírají medvědí česnek, jen já nevím, kam na něj jít.  A on touto cestou  přišel za mnou k nám:-). Nemám slov. Prostě velké díky!!!

DSC_0516_1

 

DSC_0518_1

Plán na dny příští je jasný – pesto a další použití česneku:-).

Věřím, že dobro se hodným lidem vrátí a dobrem oplatí. Jen více takových lidí ve svém okolí přeji všem.

podpis_V1

 

10 Comments

 1. Jsem ráda, za tenhle blogový svět, za ty velké drobnosti, které potěší a hlavně za ty lidi v něm 🙂

  • M.

   Ano, i kdyz se nekdy najdou skarohlidi, porad prevlada pozitivni ladeni, to je moc fajn:-). M.

 2. Jejda,Marcelko,já nechtěla reklamu :-),snad jen kdyby ještě někdo stál o” zelenou zásilku”,jsem k dispozici…Je to maličkost.
  Tak at se medvědí dobrota povede!Fajn dny.H

 3. Marcelko, rádo se stalo. Když jsem vyhrála u tebe ty náušnice, měla jsem velkou radost a bylo mi jasné, že se nějak odvděčím. Jen trefit se druhému do vkusu je problém, tak jsem na to šla “přes děti”. A kde bude vlastně domeček viset? V dětském pokojičku? Ivana

  • M.

   To me tesi, kdyz nekomu mohu udelat radost.:-)
   Domecek zatim skutecne visi na uchytce vitriny v obyvaku. Jeste zvazuji dat Barunce na dvere pokojicku, Honzik tam ma auto s jeho jmenem, Baru zatim nic. Maji pokoje zvlast;-). Pekny den. M.

 4. Helena

  Takhle to v blogovém světě chodí… je tady hezky, že :o) Moc milé dárky!
  Marcelko, posílám pozdravy, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )