Dárky od kamarádky

Ještě před prázdninami jsem se viděla s kamarádkou. Vzájemně jsme si předaly dárečky, já slavila už v dubnu, ona teď v červnu, ve stejný den jako naše Baru:-).

I tahle kamarádka má ráda dekorace, interiér, vlastně i díky tomu jsme se kdysi seznámily. Řešily jsme přes internet v diskuzi o bydlení nějaké věci, až jsme dospěly k tomu, že budeme bydlet relativně blízko sebe a jednoho dne se setkaly osobně. Vídáme se doteď, i když ne každý měsíc, ale jednou za čas to napravíme.

Dárky od ní mě vždy potěší. Tentokrát to byly dvě dekorace a osuška. Osušku jsem nefotila, ostatní ano.

Svícen ve tvaru artyčoku. Ten jsem tu nedávno fotila, tak teď ho mám i v jiné podobě, tento mi neuschne. Je z Jysku. Krásně ladí s plédem, co v obýváku mám.

Druhý dárek jsem původně kamarádce chtěla dát taky /FAKT!!!/, ale obávala jsem se, že by nepřišel včas. Je z dílny Radu /Radua Crystal/, o jejích svíčkách jsem tu už také psala. Tentokrát jde o ozdobu k zavěšení. Nádherná.

A jak to máte vy? Potěší vás více něco do interiéru, jídlo, nebo oblečení či něco praktického?

Jak se říká: darovanému koni na zuby nekoukej, ale když se obdarující trefí, je to radost ještě větší. Ne každý tohle umí.

Hezký den.

4 Comments

 1. Ten artyčok je moc pěkný. Já už mám na stará kolena nejraději praktické dárky, protože “předmětů” mám doma dost. Ale jak píšeš – darovanému koni… A dobře vybraná dekorace je taky fajn 😉
  Hezký den

  • M.

   Stano, uplne rozumim. Je pravda, ze dekorace si uz ted moc nekupuju, tak alespon tady ted pocet predmetu omezim:-). Ale na druhe strane nemam problem veci posilat dal:-). M.

 2. Helena

  Krásné dárky, Marcelko!
  Rodina a přátelé se trefit umí, ať už to je z jakékoli kategorie.
  Měj příjemné dny, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )