Další čast vánoční atmosféry od nás…

Máme za sebou už tři adventní týdny. Letí to strašně moc. Mám toto období strašně ráda, to těšení, vyčkávání, cílová rovinka před Štědrým dnem.

Kdybych nepouštěla zprávy, vypadalo by to jako kterékoliv jiné Vánoce. Jen doufám, že budeme zdraví, protože v tu chvíli vím, že si to doma užijeme. Mrzí mě, že tuto příležitost nebudou mít všichni.

Čeká mě poslední týden v práci, poslední v tomto roce. Myslím, že vím, co si všichni do nového roku budou přát, ale to bych předbíhala, takže dnes zase o Vánocích a vánoční výzdobě u nás: svíčky, světýlka, bezpečno, a snad i útulno.

A naše kočičí madam stále poblíž…

Tak spoustu pohody všem.

9 Comments

 1. Marcelko s tím těšením to máme úplně stejně, ze všeho nejvíc mám ráda to předvánoční období. Já vzhledem k mé práci už mám pohodu doma, dělám od jara do podzimu, jinak bych venku zmrzla:-D Takže tohle období mám opravdu čas na všechno to zdobení, pečení a hlavně se těším na pohádky:-) ten svícen je naprosto úžasný a je u vás krásně útulno, tak přeji ať týden uteče jak voda a můžete užívat už jen pohodu. Hanka

  • M.

   Hani, dekuji moc, je skvele, ze si to clovek muze takto uzit. A chtela jsem napsat, ze bohuzel nemuzu na blogu komentovat, ac bych rada, nemam google ucet, tak alespon tady strucne pisu, jak utulno je u vas, hezke dekorace, peceni, vse. M.

   • Jejda to jsem ani netušila, jak to s mým blogem je….aspoň jsem teď chytřejší. Abych se přiznala, tak mi chvíli trvalo, než jsem mohla vložit komentář tady:-D zprvu mi to nešlo. A děkuji za pochvalu:-)

 2. Marcelko, chtěla jsem chválit kouzelnou atmosféru u vás, ale ta vaše kočanda, to je tedy komik. Je zvědavá jako Aaron :o) Někdy si říkám, že mě udržuje duševní rovnováhu…
  Díky, moc zdravím! Helena

 3. Ano, útulně, vánočně a hlavně doma a ve zdraví, ať si můžeme užít aspoň tohle. Ze zpráv už nemůžu … Krásné čekání na ten den D. Marci, D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )