Čokoládový dort

Slavili jsme opět narozeniny syna, tentokrát s dětmi, i když tedy nejen s dětmi, a já měla v plánu dělat znovu dort, ten můj klasický podle Lucky Nesto. Pak mi ale do cesty vstoupil čokoládový od Evičky Gather Moments a bylo jasno. Sliboval rychlý a snadný postup, to se mi líbilo.

Recept najdete na blogu v odkazu výše. Jen Evi uvádí 2 balíčky sušenek, mně to množství v gramech vyšlo na 5, tak se raději řiďte tím.

Je to skutečně kalorická bomba. Čokoládu já použila hořkou, půl kila!!!, i 500 ml šlehačky. Nechutnal dětem, které nemají rády hořkou čokoládu, ale my jo, a čím více kakaa, tím lépe, takže manžel byl nadšený.

Servírovala jsem jen malé kousky, dort zasytí. Pro nás příjemná změna v jídelníčku.

Mějte se.

6 Comments

  1. Marcelko, vypadá nádherně a milovníci čokolády nepochybně jásají. Mám podobný v repertoáru a dlouho jsem ho nedělala, děkuji za připomenutí!
    Měj hezkou neděli, Helena

  2. Marci, vážně tolik balíčků? Záleží, jaké jsi použila, já ty Bebe rodinné a těch by mělo být 130 g v jednom balíčku. :)) Povedl se krásně, s těmi ostružinami vypadá báječně! ;))

    • M.

      Dekuji, Evi, ja mela taky to vyhodne baleni velka krabice, netusim, kolik moznych existuje. No hlavne ze tam jsou uvedeny i ty gramy, staci se ridit tim:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )