Opět jsem zavítala do obchodu Bella Rose a udělal si černobílou radost.
Moc jsem toužila po talíři Morocco od Tine K Home, byl vyprodaný, ale dočkala jsem se.
A protože jsem tak nějak kachlová, nemohla jsem odolat ani malé kachličce od IB Laursena. Myslím, že nezůstane u jedné:-). Mám jich doma několik, jiných, větších. Využívám je na několik způsobů – podložky, dekorace opřená např. o zeď nejčastěji. Tahle je maličká a ten opotřebený vzhled se mi móóóc líbí.
Abych to tu nezahltila fotkami, nechám si další novinky zase na příště:-).
Pěkný den.
![]()







Máš to krásné, ta kachlička je dokonalá.
Pěkný den 🙂
Dekuji moc. Povedla se. M.
Ta kachlička !!!
Souhlasim a diky:-). M.
Krásné, kachlička je perfektní. Talíř a vůbec vše od Tine K miluji. Ach ty ceny! MAlovala jsem si doma dva vzory sama a dopadlo to také dobře. Ať Vám dělají službu. Máte moc krásný blog, nedávno jsem na něj náhodou narazila a čtu a čtu a čtu. Hodně inspirace Vám přeji!
Dekuji moc za mily komentar. Obdivuji, pokud nekdo tyto vzory dokaze sam. Ja si netroufam. A ano, ceny by urcite mohly byt prijemnejsi… M.
Vybrala jsi nádherné kousky. Já tam raději nenakukuju :-))
Chapu, tak at ti to dlouho vydrzi:-), pokud tedy chces:-). Diky. M.
Kachlička je skvělá! Ivana.
Diky, diky:-)
Ta kachlička je prostě boží! :-O ♥
Lucka http://www.sleepy-cat.com
Koukam, ze ma velky uspech:-). Moc me to tesi. M.
Moc hezký nákup, Marcelko!
Přeji hezký večer, Helena
Dekuji:-). M.
kachlička by se mi líbila i na stěně 🙂
mne urcite taky:-), ale bohuzel…:-(