Betonová lampa

Přeji hezké dopoledne.

Dnes něco nového z interiéru. I když žijeme v domě už deset let, ještě stále se tu najde pár čouhajících kabelů. Často je to proto, že jsme si zvykli, nějak nám to nevadí, jak už to tak bývá, nebo i proto, že se nedaří najít vhodné světlo. To byl případ i místa u jídelního stolu. Světlo je spíš náladové, nepotřebujeme ho nutně, ale má navodit příjemnou atmosféru. Konečně jsme našli takové, které splňuje naše kritéria a líbí se oběma – světlo v kombinaci betonu a dřeva (najdete ho na favi.cz)

 

 

 

 

 

 

A zase jedna věc hotová. A to pracujeme na jedné další, trochu větší, tak snad se brzy budu moct pochlubit s ní. Manžel se překonává :o). Chválím ho :o).

Pěkný den.

10 Comments

 1. Helena

  Hodí se k vám dokonale a musím říct, že bych čekala studenější světlo (asi pod vlivem toho betonu). Krásné, měkké… příjemná atmosféra!
  Marcelko, tak si hezky sviťte! Helena

 2. Veronika P.

  Moc hezké… A vůbec tenhle koutek máš vymazlenej do puntíku, kochám se ;-)…
  V.

 3. Anonymous

  Marcel, je zajímavé a k vám se krásně hodí. Rozsvícené vytváří moc hezké zákoutí. D.

  • M.

   Dekuji moc, Moni, o něco nize jsou věci Barunky, jeji koutek, zase tak dokonale to tedy vzhledem k tomu jejimu neporadku není:-). Pekny den. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )