Bambusový stolek

O minulém víkendu jsem také stihla udělat to, na co jsem se chystala už týdny a co trvá asi tak tři minuty. Znáte to, jen si vzpomenout v pravou chvíli.

Hned u vjezdu na zahradu, respektive na předzahrádku, máme keř ibišku. Jeden jsem na podzim neostříhala a teď jsou na něm uschlé květy se semínky. Moc se mi tyhle sušiny líbí obecně. Když jsem si ibišku všimla, jak moc mu to sluší, chtěla jsem si ho dát do vázy, ale na činy došlo až teď.

Stojí na bambusovém stolku, což je poslední úlovek z výhry s Bella rose. Dlouho jsem ho okukovala. Mám už bambusovou nástěnku, stoličku a tohle mi do “sérky” chybělo. Přiznávám, že jsem pokukovala i po celém bambusovém sedacím nábytku, ale to je cenově nedostupnější. Když jsem ale montovala tento stolek, řekla jsme si ještě že jsem do toho nábytku nešla:-). Zlatá Ikea a její návody. Pokud by se montoval obdobně, asi bych u toho vypustila duši. No ale stolek stojí. Hurá!

Původně byl v ložnici jako noční stolek. Tam se ale tolik nelíbil mně ani manželovi. Takže máme další příruční a přenosný stolek v obýváku.

 

 

 

 

 

Hezké víkendové dny a ať nám to zítra dobře dopadne.

18 Comments

 1. Větvičky ibišku vypadají velmi dekorativně. Přiznám se, že už bych k nim na ten stolek nedávala látkový stromeček – jak je tam těch věcí víc, tak mám pocit, že tolik nevyniknou. Stromek + miska, stejně jako ibišek + miska mi přijdou OK, ale v té trojce už mi stromek trochu ruší.
  Hezký večer

 2. Marcelko, stolek je super!!! Líbí se mi ty spoje, to překřížení, super přírodní kousek 🙂 Hezký víkend, Ivana.

 3. Lucie

  Marci, krásné věci sis vybrala. Ale ty tvoje vázičky……ty ti závidím.;-) Také teprve teď vidím, že ten stromeček, který jsi dostala, je větší, než jsem myslela, v předchozím příspěvku mi přisel malinkatý. Pěkný víkend, pa. L.

  • M.

   Luci, dekuji, ano, stromek ma dobrych 35 cm na vysku, tipuji:-). Vazy bych mohla uz asi prodávat:-), ale hojne je vyuzivam a menim, to jo. M.

 4. Martina Puchingerová

  Marcelko, ten stoleček je nádherný. Moc mu to jistě u vás sluší. Už dlouho se chystám na nějaké DIY a není čas. Takže s tím časem to znám a má to tak hodně z nás.

  • M.

   Jojo, cas nezastavíme, ale je to vlastne dobře znameni, ze se porad něco deje, se tesim:-). Dekuji a zdravim. M.

 5. Veronika P.

  Moc hezky vám to nový stolek v obýváku doplnil, působí to vše moc příjemně. Krásné radosti…
  V.

 6. Helena

  Vkusné a elegantní jako vždy, Marcelko!
  A jinak, dobře to znám, trvá dny, než něco udělám a pak to je za pár minut hotové…
  Měj hezký večer, Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko. Vse ma svůj cas. Pokud to tak ma byt, dojde na to. Tim se obhajuji ja:-). Hezky vecer. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )