Almara Soap novinky

A je to tu. Přišlo slunce, lepší počasí, k tomu návrat k prezenční výuce, více povinností, jiný režim, jsem více venku, na sezení u počítače nemám moc pomyšlení, ani na telefon:-). Dokonce ani tolik nefotím. Odpoledne bývám unavená, prostě změna, musí si to sednout a ono sedne, vím.

V pondělí jsme si užili večer u ohně, užívali sluníčko, zdrželi bychom se venku i déle, kdybychom nemuseli druhý den do školy a práce, ale bylo to děsně fajn, konečně takový jakoby letní pocit. Prázdniny se blíží, věřím, že takových pomalých večerů bude ještě hodně.

Dnes pár fotek novinek mýdel Almara Soap, které jsem dostala na vyzkoušení. Jejich tuhá mýdla používá už i manžel, takže v balíčku byla i pánská mýdla. Rozbalit takový balíček je hrozně příjemné. Ta vůně! Když mýdlo vylovíte z sáčku, užijete si i tu stránku estetickou, protože vypadají dokonale. Kam se na to hrabou mé dřívější pokusy:-).

Všechny mýdla voní skvěle, nemůžete sáhnout vedle. Čerstvě vyprané prádlo mi připomíná vůni z dětství, šeřík je naprosto důvěryhodný, takže pokud vás z jeho vůně bolí hlava, vyhněte se mu. Perfect Day i Tea Tree jsou krásně svěží, podobně i Cold Water. Očichávala je má rodina i kamarádka, všichni by jako číslo jedna vybrali šeřík, ale jak píšu výše, nádherné jsou všechny. Ty detaily na poslední fotce jsou už jen takovou třešinkou na dortu.

Mějte se krásně, užívejte příjemných teplot a já budu doufat, že chuť fotit u mě zase vzroste.

PS: komentáře jsme ještě nevyřešili:-(.

4 Comments

    • M.

      Ano, Stano, uplne rozumim:-). Chci dat jedno babicce, trosku se obavam, ze ho skutecne nepouzije, ale da do supliku s pradlem:-). M.

  1. Helena Davidová

    Nádherně voňavý příspěvek.
    Marcelko, moc ti přeji samé hezké dny, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )