Akát

Hezký den.

Pořád tak nějak trávím více času reálným životem než tím virtuálním a nestíhám psát, ale fotím a “zavírat krám” v plánu nemám:-).

Kousek od nás vykvetl nádherný akát a mně to nedalo a zkusila jsem dát pár větviček do vody. Pár dní tu vydržel, i když v porovnání s celým stromem to byla jen krása krátkodobá.

Období maturit bývá hektické, já už jsem svou funkci v letošních splnila a měla bych mít v následujících týdnech více volna. Snad se tu tedy uvidíme častěji.

Mějte se fajn a pokud vaše děti maturují, držím pěsti.

8 Comments

 1. Anonymous

  Zdravím Marcelko, ano hurá máme odmaturováno! Synovi se to povedlo v pátek minulý týden, takže jsme si oddechli oba, nevím kdo víc. Blanka

  • M.

   Tak to moc blahopreji, Blanko, verim, ze pro rodice jsou to strasne nervy. Oni i ucitele se trochu nervuji, prece jen chteji, aby studenti uspeli, citi jistou zodpovednost. Hezky vecer:-). M.

 2. Marcelko, to jsou tak krásné květy a já myslela, že kvete bíle. Musím se po něm někde podívat, moc se mi líbí a z blízka jsem ho ještě neviděla. .o)
  Přeji fajn dny. D.

  • M.

   Ano Daso, mas pravdu, většina akatu je bila, i tento ruzovy ma v tesnem okoli bile, které teprve pokvetou, tento je zrejme zvlastni druh. M.

 3. Marcelko, jako vždycky hezké fotky. Já taky nějak nestíhám, protože práce a nějaké další akce (čajová burza a tak).Ale mám před sebou týden dovolené, tak se těším…

 4. Helena

  Marcelko, ten akát je opravdu nádherný a moc to sluší i u tebe!
  Co se času týče, jedno skončí a druhé začne – těžko s tím něco udělat, je to tak, jak to je.
  Měj hezké dny, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )