Adventní výzdoba II

O čem jiném psát u mě na blogu s hlavním tématem “bydlení” v adventní čas než právě o dekoracích vánočních.

Ten čas miluju. Věřím, že jsem to tu psala už několikrát.

Závěr roku je sice náročný, celý měsíc se něco děje, Mikuláš, Barbora, svátky , narozeniny v rodině a pak samotný Štědrý den, silvestr, s tím spojené potřebné přípravy, navíc mnohé tajně!!!, ale zatím mě to baví. Obvykle výzdobu moc neplánuji předem, i když to tak možná nevypadá, ale nechávám to být a spontánně tvořím a kombinuji – ty detaily. Proto se těším i já samotná, jak to celé nakonec dopadne:-). Myslela jsem si, že letos to bude více o lesku, ale zase zvítězily spíše přírodní materiály:-).

Ukázka první:

mechové stromečky jsem si koupila jen jim přilepila ty vršky, ale třeba vám poslouží jako tip na DIY, je to snadné, oblepit polystyrenové stromečky mechem a dozdobit:-)

Takto to teď vypadá v jídelně. Obývák třeba zase příště.

Krásný adventní čas.

12 Comments

  1. Marcelko, hezké to máš. Moc se mi líbí ten náznakový stromeček z dřívek pod lampou. Já jak jsem bordelář, tak nemám volné plochy na instalaci dekorací :). Všude se něco válí (aktuálně čaje, protože jsem se se trochu “rozšoupla” a koupila si novinky do sbírky).
    Hezké adventní dny

  2. Taky ten čas miluju. Přírodní dekorace mají hodně co do sebe a jsou moc krásné … hezké dny Marci, D.

  3. Marcelko,máte to doma parádní,úžasná výzdoba.Ten stromeček z větviček mě úplně nadchnul.Hezké pondělí.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )