Zemité tóny

Pokud mě sledujete dlouhodobě, víte že se mi do interiéru vkrádají odstíny zemitých barev, hodně hnědé, terakotové, koňakové, nebo jak jí budeme říkat. Stejně tak přibývá i dřevo, i když to mě drží o něco déle.

Sama nevím, proč mě najednou přitahuje to či ono, prostě to přijde. Mé preference se občas mění, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží tento směr:-).

…tahle židle nemá dvě nohy, nebojte, je jen blbě vyfocená – pootočená:-) …

Tyhle dřevěné nádoby se dají využít všelijak. Za mě doporučuji, pokud je chcete jako vázu, vložit květiny nejdříve do sklenice s vodou a poté do obalu. Stačí obyč zavařovačka. Dřevo má sklon pracovat v kontaktu s vodou, nemuselo by se to vyplatit.

Hezké dny.

8 Comments

 1. Mě se tvá barevnost moc líbí, Marcelko. Přírodní tony kralují i u nás, domov je pak útulný a zabydlený. Děkuji za krásné fotky!
  Měj příjemný den, Helena

 2. Anonymous

  Dobrý den, ráda k vám chodím na pokoukání…Inspirace na spoustu věcí, děkuji. Dneska mám ale drzý dotaz, odkud máte ty krásní roletky na okně ? Před měsícem jsme se přestěhovali, stále jsme bez záclon, které moc nechci…Takže u vás další inspirace. Dcera říkala, napiš jí, třeba se podělí o informaci. Hihihi. Hezký den všem. Milada

  • M.

   Dobry den, dekuji, ze nakukujete, dekuji za mila slova:-). Dotaz neni vubec drzy, nebojte. Rolety bile jsou z Ikea, ani nevim, zda je jeste maji, sede zavesy Zara:-). Tak at hezky poridite, pekny den. M.

 3. Jana

  Máte to krásné, příjemné a útulné. Ovšem jsem paf z černého svícnu na stole. Prozradíte prosím, kde by byl k mání. Děkuji moc a přeji hezké dny. Jana.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )