Zahrada říjen

Pořád žasnu nad báječným počasím v půlce října, i když by mi tedy vůbec nevadilo, kdyby pár dní pršelo. Příroda stále neměla šanci dohnat ten deficit z léta.

Už skoro nezaléváme, ale některým letničkám se daří dál. Užíváme si všechny ty barvy a bobule v zahradě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mějte prima dny.

14 Comments

 1. Máš to naozaj krásne vyšperkované ♥ Ja som už muškáty musela dať prezimovať, keďže sme mali ranné mínusové teploty. Dúfam, že nám počasie z minulého týždňa ešte chvíľku vydrží… Krásny týždeň, Alexandra

 2. Pěkný podzim v zahradě. My už na chalupě všechno likvidovali – při ochlazení na konci září tam prošly přízemní mrazíky a kytičky povětšinou pomrzly. Vysočina je holt drsnější …

 3. Helena

  Krásná zahrada, Marcelko! Počasí se teď překonává a příroda jen, září!
  Užij si den!
  Helena

 4. Je to nádhera, jak je všude ještě plno květů mezi barevnými listy, tak krásný podzim a tak dlouho v kuse už tady nebyl ani nepamatuju 🙂 Tentokrát se do paměti snad vryje 😀

 5. Marcelka počasie nám naozaj praje. Ja by som takto vydržala až do Vianoc. Príroda však potrebuje svoje, aj ten dážď a aj mráz. Krásne jesenná záhrada. Andrea.

  • M.

   Andrejko, moc dekuji. I ja bych na zimu udelala vyjimku v podobe snehu, tedy jen kolem Vanoc, pak bych mohla opet takoveto počasí:-). Pekny den. M.

 6. Marcelka, Tvoje fotky sú skutočným pohladením po duši. Možno sa opakujem, ale nič výstižnejšie ma nenapadá pri pohľade na Tvoje dokonalé fotky a aj záhradu. Prajem všetko dobré.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )