Výměna dárky II

…aneb krabička plná dárečků a překvapení, ne ledajakých, úžasných. Takto bych popsala první dojem z dárku od milé Verči z blogu metamorphosis of my home…

Balíček přišel nádherně zabalený. Bylo příjemně napínavé rozbalovat a zkoumat, co obsahuje obal, první krabice, druhá krabička, super:-).

A co jsem tam tedy našla? Nádherná krabička, kterou Verča dekoruje pomocí ubrouskové techniky naprosto dokonalým způsobem a s motivy mému oku lahodícími. Vážím si moc toho, že jsem majitelkou krabičky s obrázkem stromu z ubrousku, který již není v prodeji a tudíž je to kousek ještě o něco cennější. Tou samou technikou mám i ozdobené přívěsky na krk a na větev – ptáčci a pírka, prostě kouzelné vzory. Obdivuji tu precizní práci, titěrné malé obrázky třeba na kuličkách, tohle já neumím:-). Mám radost i ze čtyřlístku pro štěstí. To jsou ty maličkosti, ty detaily, které mě baví a dokážu je ocenit. Podobně jako ručně psaný dopis na ručně vyráběném papíru. Už je to mnoho let, co jsem podobný dopis obdržela, možná i desítky. Vážím si energie a času, který Verča musela vynaložit k zhotovení všech pokladů a patří jí tak ohromný dík!!!

 

 

 

 

 

 

 

Jak Verča správně nastínila v dopise, přívěsky jsem zavěsila na větev v obýváku.

 

 

Veroničin blog stojí určitě za zhlédnutí. Najdete tam příjemné bydlení a mnohem více obrázků s její vlastní tvorbou.  A třeba se tam dovíte, co jsem Veronice darovala já:-). Prozkoumejte zde.

Veru, já touto cestou opětovně děkuji, bylo mi velkým potěšením!

Tímto jsou pro mě výměny u konce, tedy ty, jichž jsem se účastnila přímo jako dárce. Teď čekám, až mi i ostatní účastnice, co nemají blog,  zašlou fotografie s překvapením od zbývajících aktérek výměny. Moc se těším i na ně.

Všem přeji hezký den a dělejme si radost, je to báječné:-).

22 Comments

 1. Lucie

  Marci,to je paráda! Ty korálky u Verči vždycky obdivuji. Moc povedená výměna;-)

 2. Ty přívěsky jsou opravdu nádherné, takové jemné. A krabička je taky moc pěkná.
  Začínám mít trému ze své výměny… 😉 (nepřijdu si zdaleka tak šikovná)
  Hezký večer

 3. Veronika P.

  Marci, moc děkuju za milý článek, za krásné fotky, za úžasné dárky, za skvělý nápad! Vystihla jsi to přesně s tou energií a časem – po celou dobu výměny si říkám, jak je to vlastně úžasné, že si několik holek doma sedne a vymyslí a vytvoří jen tak něco pro někoho jiného, neznámého, s tou nejupřímnější snahou udělat radost. Ta myšlenka je prostě geniální a není pak divu, že to funguje ;-). Moc se těším i na ostatní výměny. Celé to pro mě bylo velké potěšení…
  V.

  • M.

   Veru, dekuji za mila slova. I ja mam zatím z cele akce jen pozitivni dojmy:-). Ještě jsem zvedava na ostatní. Dekuji a krasny vikend. M.

 4. Marcel, takto jsou opravdu nádherné kousky. A ta krabička se stromem ……, moc se mi líbí.
  Hezký dárek z výměny. :o)
  Přeji fajn dny.

 5. Alena Vyskočilová

  Verčin blog navštevujem a obdivujem ten cit!
  Marcelka, ak by si si kúpila posledné číslo marianne bydlení, videla by si aj Lucku z LuciaLiving, aj článok o posúvnych dverách a výrobcoch kovania v CZ.
  Jeden je Klikybomark.cz
  papa!

  • M.

   Alenko, jsi uzasna, ze na me tak myslis. Ano, vytisk mam:-), moc dekuji a hezky den. Verca je sikula, to bez debat:-). M.

Leave a Reply