Výhra…

Před Vánocemi jsem se zúčastnila soutěže na blogu Martiny Decór blanc o poukaz na nákup v obchodě Bella Rose. Jakou radost jsem měla, když jsem se dověděla, že jsem vyhrála hlavní cenu! Mail přišel ve chvíli,  kdy jsem to vůbec nečekala.

Přemýšlela jsem, jakým směrem se při výběru odměny vydám. Měla jsem totiž pocit, že nic nepotřebuju. Mám si koupit více menších radostí nebo naopak? Nebo spíš něco, co bych si sama normálně nekoupila? Něco, co potřebuju? Nebo ne? Udělat si radost jen tak?

Můžete si tipnout, jakou cestou jsem se vydala… Správně, úplně jinou:-). Vybrala jsem něco, co jsem dlouho chtěla a okukovala a taky něco navíc, co jsem vůbec nepotřebovala, ale i to, co bych si nikdy nekoupila. Tak nějak od každého trochu.

Nemám zatím nafocené vše. Dnes tedy to, co jsem nepotřebovala a asi bych si bez výhry nikdy neobjednala. Jde o květináč značky Bloomignville. Proč ten? Je prostě jiný. Na nožkách, přírodní, roztomilý. Navíc mě napadá hned několik jiných využití, nejen na kytky, a to se při mé vrtošivé zálibě pořád něco měnit, hodí.

Nejdříve si pobyl v obýváku:

 

 

 

 

Mimochodem ten zelený svícen výše je Ikea a mě děsně baví, dostala jsem ho od kamarádky. Ta tmavě zelená je moc příjemná.

Posléze ale květník putoval na stůl v jídelně, spolu se svícnem a tam je doposud:

 

 

 

 

Hezký den.

12 Comments

 1. Veronika P.

  Juuu, tak to teda moc gratuluju k výhře a jsem moc zvědavá, co sis všechno pořídila… Rozhodování asi nebylo snadné ;-)…
  V.

 2. Gratuluji k výhře. Já bych v případě výhry taky vlastně nevěděla, co si vybrat…A taky bych váhala, jestli něco dražšího, co bych si jinak nekoupila nebo spíš nějaké praktické drobnosti. Asi by vyhrály praktické drobnosti.
  Každopádně jsem zvědavá, co všechno sis pořídila ty.

 3. Moc gratuluji Marci 🙂 Pořád koukám co bych si objednala a kdybych takhle vyhrála, určitě bych nevěděla co vybrat 😉 Hezký večer D.

 4. Helena

  To dilema, jak ti, Marcelko, rozumím!
  Moc dobře si nakoupila, obal je jak chaloupka na nožkách…
  Měj hezký den, Helena

Leave a Reply