Víkendový relax

Tento víkend jsem neměla žádné plány, respektive žádné termíny. V pátek jsem si sice odskočila na maturitní ples, ale následující dny jsem měla “volno”.

Zašla jsem si pro větve s šiškami ze suchého smrku u nás v zatáčce. Jezdila jsem denně kolem a vždy si říkala, že příště už tam zajdu. Vichřice ho vyvrátila a ty šišky na vršku mě prostě lákaly.

V sobotu nasněžilo a já si udělala rychlou a krátkou procházku. Poté jsem suché a odkvetlé cibuloviny dala do krabice a dekorace oživila čerstvými hyacinty.

Vzniklo i tohle “hnízdo” – již třetí varianta osázené dřevěné misky.

…a šišky…

Jen více takových víkendů. A co děláte vy, když můžete:-)?

Hezký den.

12 Comments

 1. No páni! Krásná a úplně jednoduchá dekorace, smekám. Já vždycky tyhle věci jen tak obdivuji, protože nemám úplně cit to tak poskládat, ale vážně krásné. 🙂

  • M.

   Lucko, dekuji. Ono na tom nic není, urcite bych se toho nebala:-). Navíc inspirace je všude kolem more. M.

 2. Marcelko, hezky relaxuješ. Já jsem si podle titulku myslela, že jste byli s manželem někde na wellness víkendu a ty si krásně vegetíš doma. :o) My dodělali konečně po dvou letech dřevo, které bylo složené za zahradou a Míra kolik víkendů jen štípal, řezal, přehazoval do zahrady a já mu trochu pomohla se skládáním. No, byla to taková noční můra, ale už je hotovo a bude víc času na zahradu samotnou. :o)
  Přeji prima dny. D.

  • M.

   No wellness by byla, Daso, tedy taky fajn:-). To jooo.
   Drevo zahreje minimalne dvakrát. To je taky pravda. Verim ale, ze radost z práce, která je hned videt, musí byt ještě vetsi. A co teprve, az si s nim zatopite. M.

 3. Marcelko, ty si umíš úžasně hrát s tím, co ti “cvrnkne do nosu”! Moc hezké dekorace!
  Přeji pohodový pátek, Helena

 4. Krásné šišky, bylo by škoda je tam nechat. A do té vázy se pěkně hodí.
  Pěkný relaxační víkend.
  Jitka

Leave a Reply