Velikonoční deko – DIY

Letos ladím velikonoční výzdobu stále v neutrálních barvách a si to tak již zůstane. V betonové míse nakonec hnízdí ptáček s dřevěnými vajíčky, která jsem pomalovala fixem.

 

 

 

Pár vajíček dostaly do rukou i děti. Hádejte, jak to dopadlo. Ano, vesele:-).

 

 

Týden nám nezačal úplně nejlépe, Barunku jsem odvezla marodit k babičce, i my s manželem bojujeme s bacily, pračka hlásí chybu, práce se mi nějak nakupila. Alespoň že ty teploty šplhají příjemně nahoru:-).

Mějte pohodový den i týden.

26 Comments

 1. Marci, přeji, ať se z toho brzy dostanete! Tento týden bude stát za to i u mě, naštěstí aspoň bez nemoci, asi je teď nějaké náročné období. Karla

 2. Vypadá to, že letos jsou nemoce bez konce. Tak se brzo uzdravte.
  “Hnízdečko” s vajíčky vypadá dobře, jen tomu ptáčkovi nějak nemůžu úplně přijít na chutˇ- bůhví proč mi není sympatický 🙂

  • M.

   Dekuji, Stano, Baru je první rok ve skolce, asi si musí zvyknout.
   Takovy pekny boubelaty ptacek a sympatie si u Tebe nenasel. No co se da delat:-). Mozna to bude tou boubelatosti?:-) Klidny vecer. M.

 3. Ach, Vase Velikonoce me proste bavi. Je videt, ze i jarni dekorovani muze byt vkusne, bez prebarvenych zajicku a kyce. A vytvori deti jsou take super, proste takove spravne autenticke! 🙂

 4. Marcelko, musím přiznat, že tvoje děti mají vajíčka hezčí 🙂 Ty máš na vajíčkách krásný vzorek, ale barevnost vajíček, kterou zvolili tvé děti, je úžasná. Já bych v betonové misce nechala ptáčka a dala mu ta barevná vajíčka 🙂 🙂 Měj se krásně Marci, Ivana.

  • M.

   Ivanko, dekuji, ano, milovnici barev zaplesají:-). I mne se vajíčka libi, ty barvy vybiraly samy a jsou opravdu jarni:-). Jen ja mam zatím barev nejak moc – plno – z předchozího barveneho obdobi u nas:-). Pekny den. M.

 5. Opět krásné Marcelko. Ta dřevěná vajíčka se dají někde koupit? Líbí se mi materiál, nechala bych je klidně bez zdobení:-)
  Hezký večer
  Henrieta

  • M.

   Dobre rano Henrieto, dekuji moc, ano, take jsem si jich par nechala jen tak:-). Jsou ze ljus.cz. Pekny den. M.

 6. Helena

  Marcelko,moc chválím jarní misku a přeji, aby se vše vyřešilo a dobře dopadlo!
  Měj hezký den, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )