Vary – dodatek

Ve Varech jsme zašli také na rozhlednu ve Výletním areálu Diana, respektive jsme se nechali vyvézt lanovkou. Mohli jsme se na Vary podívat shora.

 

Na tomto místě můžete také navštívit Motýlí dům Diana nebo třeba Mini ZOO. To my jsme nestihli, tak třeba někdy příště:-).

Hezky jsme poseděli v restauraci u kávy, společnost nám dělali dva pávi.

 

Ještě tu mám pro vás možnost získání piley. Rostlinka dorostla a je tu pro jednu z vás. Tentokrát to ale bude jinak:-). Dostane ji ta, která první pozná známou osobnost, kterou jsem ve Varech vyfotila. Pokud to nikdo nezvládne, vyberu klasicky losem. Berte to jako hru, nic víc, a taky odměnu pro ty, co sem chodí a články čtou (i když mi nevadí, že se soutěží účastní i ty, které sem naláká právě jen soutěž). Ale giveaway nikde jinde avizovat nebudu, tak snad právě věrná čtenářka uspěje:-).

Jde o toho muže v šedém obleku vlevo:-). Kdo je to?

 

Hodně štěstí.

20 Comments

 1. Rozhledny mám ráda – vylezeme v podstatě na kažou, kolem které vede nějaká trasa našeho výletu – i kdybychom si měli trochu zajít.
  Známou osobnost rozhodně nepoznám 😉

  • M.

   Mne to prislo snadne, když jsem ho videla:-), ale asi to tak nebude, je to Cech a uz ho na TV tolik nevidam, další indicie:-)
   Pekne dny. M.

 2. Anonymous

  Já bych tipla Davida Matáska=) Ale jenom zkouším, Pileu od Vás už mám a roste mi nádherně! I kdyby to byl on, nechám příležitost někomu jinému.
  Marie

 3. Helena

  Tedy já jsem na první pohled viděla Jiřího Dvořáka, ale je fakt, že si celebrity prohlížím spíš ze předu.
  Marcelko, měj hezký den. Helena

  • M.

   :-), jasne Helenko, tohle byl jen takovy hravy napad:-), bohužel, ani J. Dvorak to není. Pekne odpoledne. M.

 4. První mne napadl Filip Renč, ale si to nebude on.
  Krásně jste si Vary užili, věřím, že i my se tam jednou podíváme. :o)
  Hezké dny.

  • M.

   BINGO!!!:-) Je to tak:-). Poprosim o adresu, kam muzu zaslat pileu. /info@nordicpassion.cz/ M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )