Vánoční tabule a PF 2021

Poslední příspěvek v tomto roce bude logicky patřit přání do nového roku. Než tak ale učiním, ráda bych si tu odložila fotky s naším štědrovečerním stolem.

Ústředním bodem byla větev vinné révy, do které manžel navrtal otvory a já do ní dala svíčky a drobné větvičky. Letos nás u stolu sedělo osm, více se na něj nevešlo, když opomenu nádobí. Neměla jsem jednotné talíře pro všechny, ani stejné skleničky, ani ubrousky, i tak jsme si to užili a stůl působil, alepsoň podle mě, svátečně.

Přeji vám všem do nového roku vše dobré, hlavně pevné zdraví a štěstí,…

…ať ho strávíte pospolu se všemi bližními…

…a cokoliv přijde, i když to třeba nebude vždy snadné, najděte dostatek sil a bojujte;-)!!!

Děkuji vám za přízeň, milá slova a vaši náklonnost.

Pěkný poslední večer roku 2020 a pohodový start do toho nového.

16 Comments

 1. Wau, tak to je nádhera. Marcelko, ani jsem si nevšimla, že talíře a skleničky jsou jiné, vždyť jako celek vše k sobě úžasně ladí. A ta větev se svíčkami, to je krásný nápad. Listuji příspěvkem stále dokola a kochám se. Kotě, jako třešnička na dortu, je kouzelné, koukám i na ty vaše škrábance. :o)
  Do nového roku přeji hodně pohody, štěstí, lásky, radosti a hlavně zdrví. D.

  • M.

   Daso, moc a moc dekuji. Skrabance jsou Barunky, jako jedina je ma, protoze Micce porad skodi a kocka se brani, pochopitelne:-), krasny rok 2021 preju. M.

 2. HankaŠ

  Marci, děkuji za celoroční dávku krásna a pohody od tebe. Do nového roku pevné zdraví a jen samé šťastné dny.

 3. Překrásný stůl, Marcelko! Vkus a elegance v každém detailu.
  Děkuji za krásné a moudré přání a těším se na další setkávání v novém roce! PF 2021!
  Helena

 4. Marcelko, taky bych si nevšimla, že všechny talíře nevadí, jelikož u tebe ladí vždy vše a ta větev z vinné révy je naprosto dokonalá s těmi svíčkami. Děkuji za veškeré příspěvky, které inspirují a lahodí oku…krásný Nový rok a těším se na vše nové, co přinese.

 5. Marcelko, stůl jste měli krásný, s atmosférou a pohodou – a to je mnohem víc než stejné skleničky (potvrzuji slova z komentářů nade mnou, že kdybys na to neupozornila, tak bych si ani nevšimla, že jsou skeničky jiné).
  Do nového roku přeju pohodu, štěstí, zdraví a doufám, že se budeme i nadále virtuálně potkávát (tvé fotky nápaditých a přitom jednoduchých dekorací by mi fakt chyběly :)).

  • M.

   Stano, dekuji moc za mila slova, tesi me to!!!! Dekuji i za caste navstevy a komentare! Pekny novy rok.M.

 6. Martina

  Milá Marcelo, za mě spolu talíře krásně ladí. Jednotná bílá barva to vždy jistí:-) Vidím u Vás talíře s ozdobnou linkou u okrajů… A pak talíře s “ťupkatým” lemováním? Mohu se, prosím, zeptat, odkud máte právě tyto? Děkuji a přeji hodně spokojenosti v novém roce, Martina

  • M.

   Marti, moc dekuji. Tupkate talire jsou z Pepca za par kacek, meli celou serii i misu, hrnecky na kafe, byla nadherna, mozna jeste nekde nejake kousky zbyly, ja potrebovala jen talire, ale lakalo me vse:-). M.

 7. Martina

  Marcel, mockrát děkuji za odpověď. Pepco bych vůbec nečekala! Teď jsem se na talíře dívala v online nabídce a jsou opravdu krásné a za velmi příznivou cenu. Až to bude možné, udělám si cestu do Pepca. Pěkný víkend, Martina

Leave a Reply