V týdnu…

…manžel oslavil půlkulatiny a já se rozhodla mu dát nevšední dárek. Vyskočila na mě totiž reklama na kampotský pepř a já se nechala inspirovat a ovlivnit:-). Obdjenala jsem dárkove balení s mlýnkem a pořídila k tomu i slušnou výbavu různých druhů pepřů. Má být nejlepší na světě. Investice to není malá, ale tahle příležitost, navíc v této době, si to zasloužila. Manžel je spokojený, pepř teď sype na všechno:-).

čokoláda s pepřem

Dort byl naopak skromný, ty já prostě neumím a vlastně se ani nesnažím, uznávám, není to můj obor. Korpus jsem upekla tradičně podle Lucky Nesto. Potřela jsem ho pařížskou šlehačkou zvenčí i uvnitř, kam jsem zároveň dala mražené ovoce. Na vršku trochu čokolády a hotovo.

chutnal nám moc a zmizel rychle:-)

V týdnu mi také naplno vykvetla lilie. Krásně!

Tak to jsou novinky od nás. Je jasné, že od příštího týdne si všichni budeme zase o něco “blíž” minimálně na tři týdny. Držte/me se.

8 Comments

 1. Marcelko, krásný dárek jsi dala manželovi. A náhodou dort je krásný a musel být výborný. Krásný víkend přeji.

 2. Marcelko, pepřová sada vypadá zajímavě, myslím, že jsem ji zahlédla na FB. A dort je hezký (mám ráda, když vypadají tak trochu “rustikálně”) a hlavně musel být hrozně dobrý (miluju pařížskou šlehačku).
  My si dělali minulý víkend “rakouský večer” (vídeňský telecí řízek s vídeňským bramborovým salátem a jako moučník sacher se šlehačkou), ale ještě jsem nestáhla fotky z foťáku…
  Mějte se fajn

  • M.

   Parizskou slehacku taky muzu, ve velkem, odmala:-). A rakousky vecer bych si dala libit se vsim vsudy jakbysmet:-). M.

 3. K. pepŕ jsem nadělila manželovi o Vánocích. A opravdu na té pepřové chuti něco je ))))máme ho taky všude ))))
  Přeji příjemnou rodinnou blízkost.

 4. Marcelko, už jsem tam taky nakupovala, na Vánoce, ani vlastně nevím, zda je obdarovaný spokojený…
  Manželovi přeji všechno nej a chválím dortík.
  Měj hezkou neděli, Helena

Leave a Reply