Užívám si

Konečně přišlo pár dnů, kdy si skutečně dělám co chci, ne to, co je třeba, co musím, co bych měla, ale opravdu jen to, co mě baví. Po takových dnech toužím od září, kdy obě děti nastoupily do školky, já na částečný úvazek do práce. Mívám 2-3 dny volna v týdnu, tedy dny, kdy nepracuji, ale o volnu jako takovém zatím nemohla být řeč, až teď.

Takže jsem si vychutnala kávičku v klidu po svém, sem tam zobu koledu dětí, nebo něco zdravějšího, taky fotím a trošičku tvořím. Pohoda. A k tomu za okny sice zima, ale u nás sluníčko, nádhera. Vím, jinde tomu úplně tak není, tak vám nějaké posílám.

 

 

 

 

 

 

 

 

Báječné odpoledne vám přeji:-).

18 Comments

 1. Anonymous

  Jeee, to ti moc přeju, relaxovat jen tak a dělat, co chce člověk sám, po tom taky toužím a klidně zavřená doma v teple…..paráda! Užívej volno plnými doušky, pa, Klárka.

 2. Helena

  Marcelko, hezky si ten klid i dnešní svátek užij! Přeji všechno dobré a moc zdravím! Helena

 3. Ani nevím, jak bych vyjádřila závist 😀 Jsem ráda, když mám volný co druhý víkend a den mezi nimi…je to únavné a cítím se, že nedělám to, co bych chtěla ani v pracovním, ani v osobním životě, protože na to nemám prostě čas…a nebo síly 😀 Takže užívejte, co to jde!

  • M.

   Zuzko, urcite prijde lepsi obdobi, jen nekdy musinejdrive byt to méně prijemne. At je dobře. M.

 4. Takže pohodový den jako dárek k svátku … :-). Věřím, že sis ho užila a že takových bude víc.
  A borůvky jsi nafotila moc hezky (zejména v té mističce jsou fakt fotogenické)

 5. Marci, tu pohodičku a hlavně práci na částečný úvazek ti opravdu upřímně závidím 🙂 Užívej si, odpočívej a tvoř. 🙂 …a měj se krásně Ivana.

 6. Ta koleda viď? :-)) Marci, krásný svátek a vše nej 😉 Fotky jsou moc hezké a ať máš těchto dnů mnohem víc D.

 7. Alena Vyskočilová

  Gratulujem, črtá sa ti nové obdobie?
  Určite takýto úväzok bude vyhovovať celej rodine!
  Tebe prajem veľa času na tvorenie a nové nápady a realizáciu:-)

  • M.

   Ja uz v tomto rezimu jedu od zari, ale ted mam vyjimecne volno, kdy skutecne mam volno:-). Dekuji, Alenko. Pekny den. M.

Leave a Reply