U nás…

…samé kytičky. Kupované i natrhané.

Syn potřeboval něco do herbáře do školy, poslal mě pro mák. Na ten si budeme muset ještě chvíli počkat, ale nějaké úlovky mám. Co to je, nevím, ale nevadí:-), tyhle do herbáře nejdou.

I na nedělní svátek matek jsem připravena – modrý květináč a letnička /osteospermum/.

Děti jsme odvezli k babičce, protože my museli do práce, ale syn měl ve škole ředitelské volno. Na chatě u lesa a s babičkou jim určitě nic nechybělo. Já měla dvě volná odpoledne. Strašný nezvyk, ale příjemná změna:-).

Najela jsem teď na jinou stravu a je neuvěřitelné, kolik času mi to zabere, proto i menší aktivita tady na blogu. Zatím se držím, ale chystat jídla, hlídat časy, zapisovat, kombinovat…není to snadné.

Upřímně, hodně mě překvapilo, jak moc, soudě dle návštěvnosti u posledního článku o stravě, toto téma lidi zajímá. Ten článek si přečetlo několikrát více lidí než články jiné. Ale nebojte, svému tématu zůstanu věrná:-).

Užijte si hezký víkend a nezapomeňte popřát maminkám:-).

10 Comments

 1. Helena

  Marcelko, co se jídla týče, určitě se rozepiš, velmi zajímavé téma!
  Kytičky krásné, moc se mi líbí ten modrý květináč!
  Přeji hezkou sobotu, Helena

  • M.

   Helenko, nekdy se tedy rozepisu, ale ještě pockam na výsledky a vice dat:-). Pekny den. M.

 2. Marcelko, máš to doma moc krásné, vše opět skvěle nafoceno. A obdivuji všechny, co zvládají nějaký režim kolem jídla. Já jsem denně na cestách a na oběd mi většinou čas nezbývá a pak přijedu domů a nevím, co bych snědla. :o)
  Držím pěsti, ať to vydržíš, co nejdéle. Pa D.

  • M.

   Dekuji moc, Daso.
   Ano, ta pravidelnost je nutna a zaroven hodne tezka. Chapu krabickove diety:-D. Peknou sobotu. M.

 3. Anonymous

  Ahoj Marcelko,nejsi náhodou v klubu Jíme jinak u Evičky Cikrytové?
  Pokud jo,tak to je 100%.
  Pa a všem nám napiš. 🙂 🙂

 4. Marci, kytičky jsou krásné, hlavně ta kombinované, takové mám nejraději! Já si musím každý týden kupovat, nemáme zahradu, ale snad se časem dočkám i kytiček vlastních 🙂 Hezkou neděli, H.

 5. Krásná letnička, určitě by vypadala dobře v našich korytech na chalupě. Ale jestli budou taková vedra jako loni, tak by se tam nakonec nejvíc hodily kaktusy :-D. Koupené letničky nám tam loni s naší nepravidelnou, jen víkendovou zálivkou dost živořily 🙁

  • M.

   Verim, Stano, to sucho je skutecny nesvar. Doufam, ze letos to nebude tak zle, ale obavam se, ze ano. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )