U nás…

…samé kytičky. Kupované i natrhané.

Syn potřeboval něco do herbáře do školy, poslal mě pro mák. Na ten si budeme muset ještě chvíli počkat, ale nějaké úlovky mám. Co to je, nevím, ale nevadí:-), tyhle do herbáře nejdou.

I na nedělní svátek matek jsem připravena – modrý květináč a letnička /osteospermum/.

Děti jsme odvezli k babičce, protože my museli do práce, ale syn měl ve škole ředitelské volno. Na chatě u lesa a s babičkou jim určitě nic nechybělo. Já měla dvě volná odpoledne. Strašný nezvyk, ale příjemná změna:-).

Najela jsem teď na jinou stravu a je neuvěřitelné, kolik času mi to zabere, proto i menší aktivita tady na blogu. Zatím se držím, ale chystat jídla, hlídat časy, zapisovat, kombinovat…není to snadné.

Upřímně, hodně mě překvapilo, jak moc, soudě dle návštěvnosti u posledního článku o stravě, toto téma lidi zajímá. Ten článek si přečetlo několikrát více lidí než články jiné. Ale nebojte, svému tématu zůstanu věrná:-).

Užijte si hezký víkend a nezapomeňte popřát maminkám:-).

10 Comments

 1. Helena

  Marcelko, co se jídla týče, určitě se rozepiš, velmi zajímavé téma!
  Kytičky krásné, moc se mi líbí ten modrý květináč!
  Přeji hezkou sobotu, Helena

  • M.

   Helenko, nekdy se tedy rozepisu, ale ještě pockam na výsledky a vice dat:-). Pekny den. M.

 2. Marcelko, máš to doma moc krásné, vše opět skvěle nafoceno. A obdivuji všechny, co zvládají nějaký režim kolem jídla. Já jsem denně na cestách a na oběd mi většinou čas nezbývá a pak přijedu domů a nevím, co bych snědla. :o)
  Držím pěsti, ať to vydržíš, co nejdéle. Pa D.

  • M.

   Dekuji moc, Daso.
   Ano, ta pravidelnost je nutna a zaroven hodne tezka. Chapu krabickove diety:-D. Peknou sobotu. M.

 3. Anonymous

  Ahoj Marcelko,nejsi náhodou v klubu Jíme jinak u Evičky Cikrytové?
  Pokud jo,tak to je 100%.
  Pa a všem nám napiš. 🙂 🙂

 4. Marci, kytičky jsou krásné, hlavně ta kombinované, takové mám nejraději! Já si musím každý týden kupovat, nemáme zahradu, ale snad se časem dočkám i kytiček vlastních 🙂 Hezkou neděli, H.

 5. Krásná letnička, určitě by vypadala dobře v našich korytech na chalupě. Ale jestli budou taková vedra jako loni, tak by se tam nakonec nejvíc hodily kaktusy :-D. Koupené letničky nám tam loni s naší nepravidelnou, jen víkendovou zálivkou dost živořily 🙁

  • M.

   Verim, Stano, to sucho je skutecny nesvar. Doufam, ze letos to nebude tak zle, ale obavam se, ze ano. M.

Leave a Reply