U krbu

Pomalu se chystám uklízet vánoční dekorace, ale dnes ještě pár fotek vánočně laděných u krbu s kávou.

To jsem si to takhle hezky nachystala, už jsem chtěla cvaknout foťákem a do toho telefonát z hygieny. Věděla jsem už , že budou volat, že jsme byli v kontaktu s covid pozitivním člověkem, ale načasovali to tedy skvěle:-). Čokoláda z kokosek rozteklá, ale vlastně to byla rychlovka a můžeme být rádi, že se najdou dobrovolnící, kteří na linkách pracují.

Už vím, že jsem negativní, přestože jsem trochu chtěla být pozitivní. Neberte to jako rouhání. Kontaktovali mě poměrně dlouho po onom kontaktu, takže jsem si říkala, že třeba už mám nákazu za sebou a v podstatě bez příznaků, což by bylo ideální. To bychom si asi přáli všichni. No ale ještě je tu varianta, že jsem to skutečně prodělala, a proto se teď nenakazila:-). Nechci to nijak zlehčovat, respekt mám, to ano.

Ještě budu pár dní v karanténě a pak už se těším, až si vyrazím pro hyacinty a interiér trochu provoním a prozářím květy.

Mějte prima dny ve zdraví.

10 Comments

 1. Anonymous

  Marcelko, předně vše nejlepší do nového roku. To tvé kafe u krbu mi udělalo hroznou chuť!
  Karanténu ti nezávidím, ale co se dá dělat. Já karanténu zatím neměla, ale stejně jsem pořád doma. Je fakt, že ale můžu aspoň na procházku či do obchodu.
  Ať ti to tedy brzy uteče, měj se fajn, Ivana

  • M.

   Ivanko, dekuji, uz to uteklo, ja tedy jiz podruhe, ale da se. Jsou lidi, kteri na tom jsou mnohem hur, vlastne bych si nemela stezovat. M.

 2. Marcelko, moc ti přeji, aby dny v karanténě rychle utekly.
  Z fotek sálá klid a pohoda!
  Měj příjemný den, Helena

 3. Marcelko, krásné posezení u krbu. Já už včera posklízela většinu vánočních dekorací a zbytek se stromečkem udělám zítra. Tak jsem zapálila vánoční svíčky a naposledy si ho užívám. Na hyacinty se už taky moc těším:-) ať ti karanténa rychle uteče a můžeš vyrazit do květinářství;-)

 4. Karanténa je na houby, ale na druhou stranu – já chodím akorát nakupovat (občas oklikou, abych si protáhla tělo). A jak pracuju z domova, tak mi nějak splývá čas pracovní s tím nepracovním… Jediné pozitivum je, že ráno později vstávám :).
  U krbu s něčím horkým (já bych před kafem preferovala čaj, svařák nebo horkou čokoládu) a něčím sladkým musí být v tomhle počasí opravdu fajn. Ještě knížku k tomu…
  Ať to zbytek karantény uteče.

  • M.

   Ano, Stano, pracuji z domu, tak to takova zmena neni, ale vyleteni chybelo a dcera musela dohanet uceni doma, coz je vzdy slozitejsi:-). M.

 5. Marcelko, krásně je u vás u krbu. Já dnes odzdobila stromeček, … strašně padal a výzdobu pomalu odstrojuji. Opravdu pomalu. :o) Ale na jarní kytičky už se také moc těším, na tulipány do vázy i na hyacinty.
  Přeji hezký víkend. D.

Leave a Reply