Terapie tvořením II

Pustila jsem se ještě do dalšího tvoření. Od rodičů jsem si dovezla další dva dřevěné poklady. O tom prvním se zmíním dnes, je to starý kartán, prostě dřevěná krabice.

Tak jsem ji očistila, zbrousila a natřela – bílou a trochu poťupkala černou.

Stav před:

 

po:

A na svém místě – v kuchyni:

 

 

 

 

 

 

Ještě bych chtěla poprosit výherkyni piley, aby se mi ozvala na mail info@nordicpassion.cz. Potřebuji kontakt k zaslání. Pokud by se náhodou neozvala, vylosuji někoho jiného z těch, co pod článkem komentovali do včerejšího dne – losovat budu tento pátek.

 

Užívejte prázdnin.

 

14 Comments

  • M.

   Dekuji, Marti. Piley kazdou chvili nekde nabizim, ted uz dorustaji další, tak si pak na Tebe vzpomenu…snad:-). M.

 1. MArcelko, famózní!!! Nádherný úlovek jsi si od rodičů dovezla! Já bych tu věc nechala v původním stavu, ale ty to máš jinak, což je dobře, protože v tvém provedení to vypadá fantasticky. Na tomto dílku už chybí jen podpis vpravo dole, pak by krabice byla opravdovým uměleckým dílkem. 🙂 Měj se krásně, Ivana.

  • M.

   Ivanko, jis moc mila, dekuji. I ja chvili vahala, zda nenechat v puvodnim tvaru, ale k nam to tolik nejde:-). Zdravim. M.

 2. Hezký tácek z toho vznikl. Ještě kdyby měl ouška, byl by dokonalý 😉 (si vymýšlí ta, co v rukodělné činnosti došla akorát k hvězdičkám z papírových přebalů :-))
  Jsem zvědavá na druhý dřevěný poklad.

  • M.

   Stano, abych pravdu rekla, premyslelal jsem o tom, mela jsem na mysli ouška z kuze, ale tu bohužel nemam, jinak by tam asi byla:-). Pekny vecer. Dekuji. M.

 3. Veronika P.

  Takovéhle poklady miluju! Krásně jsi ji zrenovovala a moc jí to v kuchyni sluší! Mám radost, že vidím i krabičku ode mě 😉
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )